Hvězdná srážka (1978)

je to tak blbý, že se možná náramně pobavíte. a k tomu úžasná Karolína Munro

Sindibád (2012) (seriál) odpad!

Prej Sindibád. Místo toho uvidíte nesympatickýho floutka s partičkou sobě podobných teenagerů a k tomu totálně nesmyslný příběh

Julek (1979) odpad!

Filípek Renč ve své životní roli

Nezdolný Everest (2006) (seriál)

tak třetí série už je nekoukatelná. dvacet minut řešili operovaný koleno nějakýho chlapa a jak to bude mít na stěně těžký. to je sice pravda, ale jednak tam teda nemá lézt a jednak mě jeho koleno až tak nezajímá

Dál nic (2014)

začátek s bláznivou básnířkou a Wagnerovym Tanhojzrem mě málem donutil to vypnout, ale vyplatí se to přežít a sledovat do konce

Vosa Marcelka (2011) (seriál)

Hrdinkou je vosa. Nemá ale křídla. Což jí jako malé nevadilo, protože prý většinou létala letadýlkem..... taky máte pocit, že někdo přebral psychotropních látek? jedna hvězda za Lábuse

Vinnetou (1980) (seriál)

Tašunko sapa. dobré trávy. brrr

Stín smrtihlava (2012) (TV film)

je to trochu divně udělaný. přitom příběh nebo někteří herci (Vlach, Blažek, Bydžovská) jsou fajn

Dějiny světa (2012) (seriál)

První díl: pořad není vhodný pro kreacionisty a bigotní katolíky :-) Druhý díl: jede to na můj vkus moc rychle dopředu, po druhém díle už jsme u Alexandra Velikého... Další díly už očekávaně čím dál tím víc stejný. A ano, je to stručná historie světa na úrovni dějepisu pro 4. třídu, a ano nic moc nového se nejspíš nedozvíte. Ale je to natočené dobře