Alvin a Chipmunkové (2007)

Tento snimek se mi libil,sice nebyl nejak extra,ale bavil sem se nekterym castem.JInak songy byli super.

Apokalypsa (2006)

Ze zacatku sem se tesil na tenhle film,ale nakonec jak sem sledovat film, tak sem se prekonaval abych to nevypl.Naprosto film o nicem,ve kterem se clovek vubec neorientuje.Nepochopil jsem z filmu temer nic.Nektere scenky byly slusne, ale jinak ztrata casu.Vyhnete se radeji tomuto filmu.Nechapu co na nem ostatni vidi. Jednu hvezdu sem musel dat za dobre obsazeni hercu,ale oni to nezachranili tento film

Cashback (2006)

Je to skvely film, ktery dokazuje ze Velka Britanie nataci ty nejlepsi filmy.Skvele zachyceni krasy,ktere nas obklopuje,ale vetsina z nas ji nevidi.Kresby na vystave v zaveru filmu byly perfekni,obdivuji vsechny umelce co dokazi zachytit tak skvele momenty.Jinak se mi libilo jeste, jak maloval v supermarketu polonahe divky.Hudba byla taky skvela.

Demolition Man (1993)

Tenhle film sem videl hodnekrat a pokazde me pobavil.

Disaster Movie (2008)

je to sice dalsi takovy brak mezi filmy,ale nasmeje se clovek u toho.navic musel semdat 5 aby tu nebyl samy odpad :)

Dlouhá cesta (2002)

Moc pekny romanticky film,skoda je jen ze ten konec je tak zkraceny,mohl byt daleko lepsi a vic emocialni,ale jinak prijemny film pro klidny vecer s vasi druhou polovickou ;-)

Dokonalý chlap (2005)

Pekny film na klidny vecer,chvili jsem myslel, ze to nedaji dodromady jeji matka s Benem,ale nakonec to melo slusny happyend.Jinak Hilary Duff je bozska,ale uz natocila lepsi filmy.

Donnie Darko (2001)

Abych pravdu cekal sem daleko vice od toho filmu.Urcite je to zajimavy film,ale zas ne az tak velka pecka.Konec mohl byt jiny trosku.Jinak co sem cetl vase komenty,tak film musi clovek videt vickrat aby ho pochopil.Divat se na film znova hned?To by se mi urcite nechtelo,jsou lepsi filmy jak tohle

Formule! (2001)

Me se tento snimek libil.Rychla kola,pratelstvi,laska,napeti.

Ghost Rider (2007)

Jelikoz jsem fanda Nicolase tak musim dat tomu filmu 4*.Podle me je to dobry film,efekty sou dobre,sice scenar je trosku odbyty ale me to az tak nevadilo.Pobavil jsem se dobre u toho