Rocky II (1979)

Je sice pravda ze scenar neni dobry jak v jednicce,ale za to konec je skvely.proto 4*

Rocky III (1982)

Zacatek byl trosku takovy divny,ten zapas ale potom uz to bylo lepsi,libilo se mi ze stary sampion mu pomahal a ucil ho novym vecem.Sice je to horsi dil se serie Rockyho,ale neni nejhorsi a da se na neho divat

Rocky IV (1985)

Fascinujici podivana,souper o hlavu vetsi jak on,svaly taky bych rek a presto dokazal takovou horu sundat.Hudba u tohohle dilu je naprosto skvela,da se poslouchat porad oproti ostatnich dilu

Rocky V (1990)

Tenhle dil asi je nejhorsi ze serie Rockyho.V tomhle dile nebylo zadne temer napeti,az te zaver trosku mozna.Spis to bylo udelane na problemy v osobnim zivote Rockyho,coz je podle me skoda

Seznamte se s Davem (2008)

Me se tenhle film libit,neni az tak extra ale urcite pobavi.Vetsina zdejsich kritiku moc "hroti" vsechno ve filmu a nedokazou proste vypnout mozek a jen sledovat.Hodne dobrych filmu ma spatne hodnoceni a nektere filmy napr Nines,Southland Tales kazdy hodnoti 4-5* pritom to sou jeste vetsi braky jak americke parodie

Spaceballs (1987)

Tuhle parodii jsem videl u X-krat uz jako male decko a pokazde me dokazala pobavit,i tedka po dlouhe dobe co jsem ji nevidel porad se mi libi a vzpominam na ty mlade krasne casy:)) Rozhodne doporucuji vsem,a neni nutnosti znat Star Wars jak vetsina rika,ale je pravda ze vic se nasmejete pokud znate puvodni verzi :D

Temný rytíř (2008)

Rozhodne nejlepsi film v tomto roce.Pokracovani Batman Begin vubec nezklamalo v zadnem bode.Naprosto skvela akce,velice napadite a i pomerne dost dlouhy pribeh.urcite se vyplati jit na to do kina.

Ten Největší (2007)

U tohohle filmu sem se dobre bavil.byla to trosku kravina,ale velice dobre pobavila.Urcite stoji za podivani:)

Velkej biják (2007)

Hodne odsuzuje tento film,ale ja snima nemuzu souhlasit.Je pravda ze je to takova stresnena parodie.Kdyz se clovek nudi tak je to dobre na zasmani,jake kraviny tam clovek muze videt.JInak se mi libila scena s Harrym Potterem a to doupe toho kozla :D

Vlajky našich otců (2006)

Tento snimek se mi libil,sice se moc neukazovaly bitvy,ale urcite je tento snimek zajimavy.Diky jedne fotce 3 vojaci delali ze sebe delat reklamni postavicky,zatimco jejich pratele umirali v boji.Lidi kolem nich jen touzili po penezich a jak zbohatnout na nich.Jak jeden z vojaku zminil ve filmu:"Ja hrdina nejsem,hrdinove jsou ti co padli v boji za svou vlast."