Válka zítřka (2021)

Určitě velká podobnost s Na Hraně Zítřka, nicméně za mě koukatelné sci-fi, které zase přišlo s něčím jiným a díky bohu s né jen samými neherci jako je tomu v poslední době zvykem.   Určitě mohlo být více akce, mohlo být využito více zbraní a způsobů jak pozabíjet emzáky, ale i tak to bylo koukatelné. Celkem bych dal 70% a na dobu "po-covidovou" není špatné.

Hooligans (2005)

Taková slabší, komerčnější a cenzurovaná verze Rise of the Footsoldier co lze díky odstředěnosti pustit v TV po večerních zprávách.

Van Helsing (2016) (seriál)

Jako úplný odpad bych to nehodnotil, jsou tam i dobré scény, ale je fakt že je to hrozně natažené a chvílemi děsná nuda, konec pak také úplně nenadchně. Nebýt to na Netflixu apod. platformách, tak si myslím, že by to takovou sledovanost nikdy nemělo.

Hvězdná brána: Třetí říše (2018) (seriál)

Mám SG rád, ale toto mi spíše přijde jako urážka předchozích sérií, filmů a všeho s tím spojeného. Negativa: 5 epizod rovné 50minutám v celých 5ti epizodách se objeví možná 15 herců všechno působí špatně, herecké výkony jsou otřesné, všechno je tak nějak lacině splácané páté přes deváté, žádný efekt ani pokus zaujmout něčím novým největší výkon autorů byl asi změna hlasu Goaulda ... jednoduše TRASH, řekl bych i nekoukat ale ono zkouknout 10min zase tak nebolí a už od prvního dílu bude jasné že je to ztráta času a nikdy z toho nic kloubného nebude ... jediné pozitivum vidím v té snaze oživit SG

Interstellar (2014)

První polovina filmu skvělá, určitě stojí za shlédnutí, ale ta druhá 1/2 filmu neskutečnej brak, který bych přirovnal možná až k demenci autorů. Stejně jako u "Den Nezávislosti" kdy zemře královna a všichni ti Hi-tech vyzbrojený emzáci se prostě sbalí a odletí, tak stejně uhozená myšlenka vládne i zde, viz konec filmu s černou dírou ...

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Velká škoda, že jde jen o kopii a o částečnou krádež z filmu Den Nezávislosti, alespoň co se emzáků týče, promyslet alespoň trošku jinou pointu než "vysávače" zdrojů planet. Trochu více akce, které by se dalo docílit rozdělením filmu na více dílů a ukázat i počátky obrany, ale asi jednodužší ukázat 3min o tom jak to kdysi bylo a zpracovat akční scény pouze s pár roboty. Hodnocení: průměr 70%

Paranormal Activity (2007) odpad!

V životě se mi snad ještě nestalo, abych na film na neustalé doporučování od někoho koukal a to hned 5x a pokaždé do 10ti minut usnul nudou. (jednou sem dal dokonce možná 15minut abych nekecal) Proto v zájmu duševního zdraví a uchování si dobrého vkusu, bych poprosil o vložení sice kritického ale více vystihujícího traileru, který je zde: https://www.youtube.com/watch?v=zkEFX79vt-U . Nějak mi nejde do hlavy, jak 2 spící panáci, kterým se po pozření hrachovky trochu sem tam zavlní peřina a prostěradlo, mohli uchvátit takový dav lidí co to hltaj nenasytně a jsou z toho tak odvařený. Ovce se koukám asi množí exponenciálně :D

Smrt čeká všude (2008)

Tento film se mi líbil hlavně proto, že to není klasickej americkej slaďák-paskvil jako např. vojín Ryan, Forrest Gump a podobně přibarvený slátaniny. Taky konec krásně ukazuje proč se USA neustále cpe do celého světa, jelikož by její mariňáčci neměli práci a ekonomicky by se složili.

Ďábel v těle (2012)

Tento pseudo-dokument bych popsal jednoduše a to 80min ztraceného času s otřesným hereckým obaszením. Od začátku se nic neděje, kromě nataženého a nudného vnucování příběhu mladé slečny Isabelly se po celou dobu nedočkáte jediné děsivé scény, příběh mladé dcery je hrozně nezáživný, první rádoby záškub akce a napětí se brzy vytrácí a po velmi "chudém" možná i vtipném vymítání chytrému napoví, že se blíží konec filmu a že ani závěr o moc lepší nebude. Nejvíce budete u tohoto filmu potěšeni pravděpodobně tím, že skončí a nebudete dále plýtvat svým časem.

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004) odpad!

Katastrofa po všech stránkách, boj s brouky pouze ve tmě nebo v písečné bouři, kde nevidíte absolutně nic je hlavní faktor neúspěchu. Další faktor je to, že se děj odehrává pouze na jedné věži, kterou se celý film snaží bránit, ikdyž to stejně nevidíte :DD. Jediné co vidíte jsou vždy série výstřelů, sem tam na 2sec ukazou brouka, obcas nekdo umre. Většina filmu se však odehrává uvnitr veze s pár brouky co si berou lidi za hostitele, ale chybí akce, napětí a dobrá kamera především. **********Každopádně toto mě fakt pobavilo : Film se točil 26 dnů. Film stál 5% rozpočtu svého předchůdce Hvězdné pěchoty. Mraky se vytvářely mimo jiné s pomocí toaletního papíru.