Apollo 18 (2011)

skutočné šialenstvo!!! Napätie sa dá krájať!!!

Californication (2007) (seriál)

Davida Duchovneho ako Fucks Murdera v Aktoch X som fakt neznášal. Po tomto seriále ho neskonale milujem a kaliforniu o to viac! Seriál plný sexu, nahoty, nekompromisného humoru a s minimom cenzúry dostane každého diváka. Štyri série som zhltol za pár dní a teraz čakám na piatu...

Okresní přebor (2010) (seriál)

"Jirko co děláš jinýho kromě fotbalu? Co jinýho děláš?"..."Jo to spoustu dělám věcí.. Třeba to...nohejbal." Úsmevné nahliadnutie do zákulisia dedinského futbalu. Kto ho hrával, alebo hráva tomu istotne prirastie tento seriál k srdcu nakoľko kopu podobných vecí zažil na svojej koži :)

Sametová extáze (1998)

Pre mňa je tento film dosť veľkým sklamaním. Asi som očakával niečo diametrálne odlišné a nielen scény plné sexuálnej zmätenosti, fiktívno-reálnych osobností a dusnej atmosféry, vzostupov a pádov. Neuveriteľne depresívne pôsobiaci film.

Seznamte se, Monica Velour (2010)

Príbeh odohrávajúci sa v prostredí tej nižšej vrstvy v Amerike. Nesympatickosť hlavných hrdinov trošku viac ubíja celé vyznenie filmu. Na druhej strane je sympatické, že je to proste príbeh zo života a človek aspoň vie, že niektorí američania žijú ako krysy :D Film, ktorý ničím neurazí, ale ani neprekvapí so šťastným koncom dávajúci nádej v šťastný život aj najväčším outsiderom...

MacGyver (1985) (seriál)

Prvá séria bola fakt fenomenálna. A priznajme si kto ho v detstve neobdivoval? :)

Knight Rider (1982) (seriál)

kultová záležitosť. Spolu s MacGyverom formovali moje detstvo. Aj dnes sa veľmi rád na to pozriem. Mám rád ako si Michael Knight dokáže poradiť s každou prekérnou situáciou a získať si srdcia žien :D A humor Kita je na nezaplatenie!

Zrození Planety opic (2011)

Ohromujúce a strhujúce.Veľké prekvapenie po nevydarenom remake filme Planéty opíc. Celý film som ani nedýchal a spolu s planétou opíc z roku 1968 u mňa najvyššie hodnotený opičí film a jednoznačne zatiaľ film roku 2011. Ten kto má rád opičky tak nemá čo riešiť.

Všemocný (2011)

Tento film asi sponzorovala farmaceutická spoločnosť... Nápad skvelý, realizácia až tak skvelá nebola, hoci začiatok filmu bol fakt skvelý. Čakal som trošku iný koniec, ale tak hlavný hrdina predsa nesmie zomrieť, či áno? film = ľahký nadpriemer

Muzika (2007)

"Štyri roky za muziku? Tak to sa neoplatí hrať." ... tento film by som mohol sledovať do odpadnutia. Vrchol slovenskej kinematografie so skvelým hereckým obsadením. Tomuto filmu nemôžem nič vytknúť, ba naopak, len chváliť. A kto z nás by si nedal povedať od Anči Prepichovej? :D