Klíšťák (1994) (seriál)

3* za název superhrdiny xDDD jestli bude někdy tenhle "bomba-hrdina" zfilmovanej, koupím si lístek do první řady :-D

LazyTown (2004) (seriál)

Pro děti asi dobré...... ale je to slušná islandská GIGA sračka!

Galactik Football (2006) (seriál)

Nejsem fanda fotbalu, vlastně ten sport moc nemusím. Nicméně Galactik Football je něco, co mě absolutně bavilo. Dětství jsem u Jetixu s tímhle pořadem trávil hodně času. 1. řada 4*: Když se tak koukám dnes (po sedmi letech) - je trochu divné vyhrávat s otočením zápsu ze 0:4 na 5:4 a rozhodující gól dát v poslední vteřině! Jednou OK ale 4x za řadu....... 2. řada 5*: Co jsem viděl díl, hned jsem musel vidět napjatě další. Noví hráči, nový sport, napětí....... SUPER, lepší než první série 3. řada 5*: Nečekané zvraty, ať už ve sportu, ve vztazích a mezi hráči. Nečekané, a taky SUPER......

Americký sniper (2014)

Tyvole: ženský maj čuch na zmrdský lidi. To se musí nechat!!!!!

Ghoul (2015)

Český horor na stříbrných plátnech i ve 3D!!! Pak že to nejde. Jákl dokázal, že nejen Amerika to umí. Tímto zřejmě uspěl, neboť....... JÁ SE MÁLEM POSRAL !!

Velká šestka (2014)

Animák, jak má být. Možná moc smutných scén. Ale jinak zábavné, nápadité, dobrodružné a taky dojemné.

Interstellar (2014)

Zajímalo by mě, jak je možný, že Nolan umí otevřít svými filmy hubu dokořán. To, co on zvýrazní na stříbrných plátnech je vážně neuvěřitelné. Jde mu to čím dál lépe a lépe. Je škoda, že nerežíruje Batman vs. Superman: Down of Justice ale po povstání temného rytíře je tu úplně mimo Interstellar, který se mu vážně povedl. Supr námět, supr zpracování, propracované do detailu, supr herci, supr efekty, supr režisér = SUPR FILM. Jediné co bych mohl vytknout je chybějící kopie pro kina ve zvukovém formátu Dolby Atmos. Tenhle film by si to zasloužil.

DNA - Stvoření netvora (1997) odpad!

Kurva, no to je PÍČOVINA, to svět neviděl!!!! I ten "odpad" je málo na tenhle trapas. Sorry, hodnotím to a ani jsem to nedokoukal. Snad jsem tím ušetřil pytlík, ale i tak jsem si měl vzít kinedryl. Je každého názor, ale tohle je fakt příšernost.

22 Jump Street (2014)

Ice Cube a jeho scéna na večeři...... prdel, že jsem z toho fakt málem spadl na zem. Jinak vtipy povedené, přehnané občas, ale povedené - o proti prvnímu dílu.