Vadí nevadí (2018)

Konecne neco noveho co me oslovilo. Dnešní horory jsou fakt vsechno sracky na stejny brdo. Ale toto ma napad. Vadi nebo nevadí? 🙃 Ty xichty z hlavy nedostanu. Paráda!... (akorat hlavni postave mohli dat najist, stale jsem cekala kdy se zlomi vejpul)

Bohemian Rhapsody (2018)

Na to jak to kazdej vychvaluje jsem cekala vic...nechapu proc na to nekdo chodí do kina furt dokola. Stacilo jednou.

Táta na plný úvazek (2004)

Do komedie to ma hooodne daleko. Spis cely film akorat probrecite. Nedoporucuji tehotnym zenam.

Zpívej (2016)

Konecne poradnej animak kterej nema hluchy misto! Nejlepsi animak za posledni dobu. Juhuuu. Doporucuji a miluji. Mam chut to pustit jeste jednou.

Vévodkyně (2008)

Uzasne. Cekala jsem kdy uz se zhroutí a ja s ní. Citila jsem s ni tu bolest. Zvladla to vse excelentně. Ja bych to na jejim miste asi nezvladla. Ach proč nemohl pozehnat jejich lásce! Zlej voldemort..

Poslední mejdan (1998)

To bylo tak super! Videla jsem to náhodou na nocni v praci a zaujalo me to na prvni pohled. Tolik znamych tvari. A absolutně nenudnej děj filmu. A ten konec? O muj boze. Tak blbej úsměv jsem snad mela naposled kdyz jsem se zamilovala do sveho pritele. Aaaaa! Nadhera. Vtipny. Romanticky. Priblbly. Pubertacky. Kouknu znovu!

Million Dollar Baby (2004)

Dev*a cerna! Kdyby byla fer dopadlo by to uplne jinak. Kruci ze ja to zapinala vubec...jo,rozbrecelo me to.

Kick-Ass (2010)

Pamatuji si uplne presne kdy jsem film videla poprve. Uchvatil me od prvni vteriny. Nemohla jsem od nej odtrhnout oci. Navic Dave! Ooouuu paaaani. Neni treba slov. Cele to proste miluju a muzu si to poustet celej den dokola a dokola!

La La Land (2016) odpad!

Po 20 minutách vypínám. O ničem. Navíc děsnej "Jazz" a nesympatická, vzhledově nechutná emma. Ne díky.... Tak jsem si to nakonec k usnuti dopustila do konce. Co to jako bylo? Nic nudnejsiho jsem snad nevidela. Naprostá ztrata casu. Nechapu jak to mohlo dostat naky oceneni a neco to vyhrat. Jo asi tu znim jako barbar, ale toto v sobe nemelo nic. A uzasne filmy jsou hodnoceny jako strasne. Nechapu... Vsici toto vychvalovali, ale toto bylo strasne!

Slíbená princezna (2016) (TV film)

Nechapu co vam vsem vadi. Nahodou super pohadka :). A vtipna :D