V tom domě straší! (2006)

Odporný,odporný,odporný...ten barák je vážně odporný. Ještě teď si z něho dělám do kalhot.

Charlieho andílci (2000)

Jaká jiná trojka by mohla být, než blondýna,zrzka a černovláska. A navíc tak sexy ženský. Ikdyž jsou tu bojové kousky, které jsou naprosto nereálné, právě tohle dává filmu ten šmrnc. Je to vtipné, je to akční, je to sexy, tak co vám na tom vadí? Prostě si sedněte a užijte si tuhle parádu.

Pumpkin (2002)

Tady vidíte, že láska může být opravdu všude. Rozdíly jsou jen výmluvy. Pumpkin je dokonale ztvárněn, i já jsem se po shlédnutí filmu do něj okamžitě zamilovala :). Christina Ricci jako vždy úžasná, zde jako zmatená,ale hrozně milá. Na film bych se dokázala dívat denně. Hudba se k filmu naprosto hodí, zní mi v hlavě dodnes.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Už jen tím, že je to od Tima Burtona a hraje zde nepřekonatelná dvojice Depp - Carter, bylo jasné, že to bude úžasné jako vždy :) . Navíc ten nápad, ty barvy, umpalumpové..tenhle film prostě není možné si nezamilovat. Už jen když vidíte ten sladký svět, chtěli byste do něj vstoupit.

Futurama (1999) (seriál)

Zprvu jsem myslela, že je to pouze parodie na Simpsonovi, jen jsem viděla stejnou grafiku a odvrátila jsem oči. Ale je to něco jiného, nějakým zvláštním způsobem mě to uchvátilo a na Bendera nedám dopustit! Jeho perfektní hlášky a hlavně jeho smích! Z toho se můžu rozbrečet :) .

Srbský film (2010)

Tento film opravdu není pro slabé nátury. Pro mě ,jako fanouška zvráceností a nechutností, to byl úžasný zážitek.Hlavní hrdina, sice není žádný extra fešák,ale až uvidíte jeho úd,bude vám jasné,proč zrovna ON má tu roli. Erotický film, který vám vezme dech.

Griffinovi (1999) (seriál)

Abyste se u tohohle seriálu zasmáli, musíte mít znalosti u většiny seriálů,filmů,herců,hereček,zpěváku atd... Díly jsou narvané srovnáváním a ztrapňováním osobností a jiných. Celý seriál podle mě drží neuvěřitelný Stewie :-) . Jeho nenávist a zároveň roztomilost musí uchvátit každého.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Nejlepší díl z celé série. Kristen se nám tu konečně ukáže, už to není založeno jen nad jejím jedním výrazem. Ikdyž jsem četla knihu,tak mě konec mile překvapil.

Sinister (2012)

Velké očekávání,ale nakonec průměrný horor. Příběh ze začátku zajímavý, sem tam i lekačka, ale konec zklamal.