Jak vycvičit draka 2 (2014)

To bylo ÚŽASNÉ! :-O nemám slov...ještě lepší jak jednička. Být na tom v kině by byl opravdu obrovskej zážitek.

Glee (2009) (seriál)

Tento seriál není jen tak pro někoho. Měl by to být rozhodně někdo, kdo miluje hudbu, ať už jakoukoliv. Já miluji muzikály a hudbu ve filmech, takže s tímto nemám problém. Písně jsou zařazeny do děje filmu a působí to opravdu skvěle. Jenom mě na něm štve ta dobrosrdečnost a jak se má každý rád a odpouští si i neodpustitelné. Normální seriál pro mladší skupinu lidí plus hvězdička navíc za pěvecké talenty a hudbu.

Jezero smrti (2008)

Opravdu nevím, jak tento film ohodnotit. Mám z toho smíšené pocity. Na jednu stranu super výkon a děj, ale na druhou? Větší smolaře jsem neviděla! Vždyť to už ani není možný,aby měl někdo tolik smůly. Být mnou tak se hned na začátku na tý pláži sbalím a jedu do pryč. A navíc jsem ty odporný fakany vážně nemohla vystát. Postřílela bych je hned všechny naráz.

Sněhurka (2012)

Co to je? Celou dobu se mi honí hlavou- obočí, obočí, OBOČÍ!!! Ona by byla tak pěkná, kdyby ji vyškubali ten hnus. O filmu nemůžu nic napsat, protože jsem ho přes to její černé uhlí nad očima neviděla.

Dr. Dolittle 5: Lucky jede do Hollywoodu (2009)

Čekala jsem naprostou katastrofu, ale nakonec to nebylo tak špatné a docela mě to i bavilo. A vůbec to není o Luckym, jak název filmu napovídá, ale je to pouhý další příběh jednoho z rodiny, kteří umí mluvit se zvířaty.

Co ty jsi za číslo? (2011)

Ona je super kravka :D a on je celej úžasnej. Jak já jim to přeju. Za mě palec hore! "on mě poznal podle vagíny! :-O "

Domácí mazlíček (2008)

U tohohle filmu jsem se opravdu bavila. Úžasná Anna Faris i ostatní holky. Odtud jsem poznala Kat Dennings, která mě okouzlila svým vzhledem(po proměně), který fakt můžu. Celá tahle věc s playboyem mě vždy zajímala, takže já jsme s filmem naprosto spokojená. Až na jednu trapnou scénku rande u večeře.

Miluji tě k sežrání (2005)

Taková klasická americká "romanťárna". Musím ale napsat jak výborný byl herecký výkon Anny Faris. Žeru tu herečku, už když jsem ji poprvé viděla ve scary movie. Tady ovšem upoutá veškerou pozornost. Hned od první scény s ní, jsem čekala kdy se dále ukáže, a to už přes celý film. Příběh těch dvou nebyl ani tak zajímavý, ale celé to dohromady vám něco dá. Takže celkový průměr. + báječné škádlení mezi bratry, které opravdu pobaví :-)