Nevědomí (2013)

Slušné, i když upovídané sci-fi s velmi předpokládanou zápletkou. Nevadí, bavilo mě dívat se na to.

Logan: Wolverine (2017)

Bez debat nejlepší Wolverine, který kdy byl natočen. Skvělé zakončení jedné éry.

Columbo: Vražda na předpis (1968) (TV film)

Úžasný vstup do columbovského světa... Éště jsem se chtěl na něco zeptat :D

Masaryk (2016)

Normálně bych dal úplně bezproblémově pět hvězd, ale to bych musel odevzdat diplom... Historikovo srdce pláče nad tím, co si scenáristické berličky musely přidat. Na druhou stranu úžasný český film, který bohužel v rámci světové distribuce padne v šeď.

John Wick 2 (2017)

Bylo to jiné než jednička, nezklamalo. Navíc se přidalo mnoho zajímavých postav, ale nejvíc potěší odkaz na jedničku :D

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Bohužel, spin off se nepovedl. Možná to bylo velkým očekáváním, ale po chaotickém začátku a "seznamování s hrdiny" přišla hlavní chvíle filmu. Škoda, že to bylo jen půl hodiny...

Buchty a klobásy (2016)

Pár dobrých vtipů, které by obstály i samy o sobě. Jinak nic moc. V každém případě už nebude nakupování jako bývalo.

Správní chlapi (2016)

Něco mezi Posledním skautem a Big Lebowskim. Poctivé osmdesátky, které neurazí, spíše pobaví. Gosling je skvělý a Crowe vypadá a funguje jako akční Goodman.

Velké oči (2014)

Asi nejslabší Burton, už by se mohl probrat. A navíc mi asi poprvé vadil Waltz, i když scéna u soudu je opravdu povedená...

Zmizení (2013)

Hodně atmosférická záležitost se skvělými hereckými výkony. V rámci detektivního příběhu se před vámi zjevuje řada morálních voleb, s nimiž se musíte poprat. Nemusíte s akcemi hrdinů souhlasit, ale můžete je zkusit alespoň chápat. Hudba opět skvělá a se střihem a kamerou předkládá jeden z nejatmosféričtějších detektivek vedle Zodiaca nebo Sedm. Po Příchozích další skvělý zážitek (viděl jsem později).