Tlusťoch (2020)

Naprosto originální a skvělé. Nic nezjišťujte, nic o tom nečtěte, prostě si to pusťte.✌️

Fantasy Island (2020)

Začátek vypadá jako céčko. Ale zbytek filmu, je super béčko. 😉 Za mě film, který jsem nápadem, ještě neviděl.

Red Notice (2021)

I když normálně s lidmi z ČSFD nesouhlasím, protože mi připadají, že hodnotí úplně mimo mísu a to všechno a všechny. Tak tentokrát mají pravdu. Je to předražený, ne moc zajímavý příběh, s mega rozpočtem a skvělými hvězdami. Na filmu se nešetřilo a je to znát, ale mohlo se trošku přidat ve scénáři. Dávám pět hvězd, protože je to pořád dost velká pecka na to, že si platím Netflix měsíčně za cenu za, kterou bych v kině nekoupil ani popcorn a Colu.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Je to zábavný, je to vtipný, vypadá to na drahou produkci, kouká se na to dobře. Nic víc jsem od toho nechtěl 😉

Sebevražedný oddíl (2021)

Sebevražedný oddíl je jednoznačně prostě jedna z nejhorších věcí vůbec. Nemá to hlavu ani patu ani tělo ani nic. Prostě od samého počátku série sebevražedného oddílu to jde čím dál tím víc do pryč. Ztráta času. A pokud na to někdo šel do kina, nedejbože si to koupil někde na streamu, tak ztráta peněz.

Kočky (2019)

Komentáře na ČSFD a jejich hodnocení opět nechápu jako už mnoho let. Znovuzrození skvělého muzikálu v digitální podobě je absolutní špička. Plus skvělé obsazení.

6 underground: Tajné operace (2019)

Horší z dílu Kobry 11 s absolutně luxusníma efektama. 5 hvězd pouze za efekty. 1 hvězda pokud by šlo o děj.

Všechno nejhorší 2 (2019)

Jednička byla takzvaně sr*čka z čistého zlata. Dvojka je už jenom čisté zlato.;-)

Syn temnoty (2019)

Hororový superman. Naprosto skvělá věc a nápad. Jeden z nejlepších hororů poslední doby.

Máma (2013) (seriál)

Prostě super seriál.;-)