Obklíčeni slony (1970)

Film, který jsem jako malý zbožňoval. Ještě ho mám na vhs-ce, ale ta už bohužel něco pamatuje. Malé slůně bylo opravdu roztomilé a trampoty, které natropilo byli srandovní. 80%

Oblast 51 (2015)

Area 51 je stálým otazníkem se spoustou otázek, co tam vlastně vláda ukrývá! Parta mladých lidí se vydává na vlastní pěst na dobrodružnou a zároveň nebezpečnou misi, aby zdokumentovala vše co se zde děje. K jejich překvapení není ale vše tak růžové, jak si původně mysleli. 75%

Oblečen na zabíjení (1980)

Hitchcock vs De Palma. Slušně vystavěný příběh, kdy do poslední chvíle jsem netušil kdo je vrahem. Pak mě to došlo a...určitě si to zaslouží toto moje hodnocení. 80%

Obr lidožrout (2008) (TV film)

Nebejt té blbé animace mezi obrem a herci, tak by to slušně vyšlo, ale takhle?! 15%

Occamova břitva (2012) (TV film)

To je tak, když vám ženská začne kecat do řízení. Nechat tomu volný průběh, tak se nemuseli dostat do takové šlamastiky. Jenže korupce kvete v každém věku i státním zřízení. Takže pak si běžte stěžovat na policii. 50%

Occupant (2011)

Napínák od začátku do konce!!!

Ocel a krajky (1991)

Příběh je taková kombinace Smrtící přítelkyně a Terminátora v jednom dárkovém balení. Čekal jsem daleko více akce, napětí vyprchá po prvním minutách a herecké výkony... 25%

Ocelová past (2007)

Kdopak vyhraje v loterii hlavní cenu? VIP párty může začít... 40%

Oči mé matky (2016) odpad!

Umělecky mě to zaujalo stejně jako rychlé přetáčení na mém dálkovém ovladači. Nekoukatelné! 0%

Očista (2013)

Tohle by mělo bejt povolený celosvětově! Možná by se pak u nás politici a ta havěť začala konečně snažit dělat něco pro lidi! Jinak by se jim mohlo stát něco móóóc ošklivýho! 80%