Oko za oko (1996)

"Oko za oko a zub za zub" alias když vezmete spravedlnost do vlastních rukou, protože systém zklamal! 50%

Oko 2 (2004)

O trochu jiný děj než u jedničky a dle názvu. Jinak velmi solidní snímeček z dílny tvůrců Pangových.

O království z nudlí a štěstí bez konce (2009) (TV film)

Nudle jsem si musel tahat z nosu nudou já, protože když jsem viděl, jak se to táhne, teď myslím pohádku, né ten sopl, tak jsem málem usnul nudou. Hodně slabé a evidentně viditelné, že ČT došly nápady na klasické pohádky. 15%

Okres na severu (1981) (seriál)

Výborně soudruhu Pláteníku! Ať žije (Č)esko(S)lovenská (S)ocialistická (R)epublika!!! 45%

Oktober (1998) (TV film)

Učitel jako spasitel světa? Hmm, možná zajímavé téma pro natočení, ale realita je trošičku jiná! Scénáristé asi usnuli hluboko někde v lesích na vavřínech a tak se není čemu divit, že filmu schází špetka akce. Děj je takový dlouze utahaný a tak sem u toho málem z nedostatku zájmu usnul.

O Kubovi a Stázině (1988) (seriál)

Večerníček mého dětství, Kolomajzna, vodník Česílko, Kuba a Stázina. 100%

O kumburské Meluzíně (1995) (TV film)

Kumburská meluzína si měla dát spolu s tvůrci před natáčením tím smetákem na hubu a byl by klid. 20%

Old 37 (2015)

Ministerstvo dopravy varuje: "Šukat za jízdy je přísně zakázáno!" Čekal jsem trošku ujetější hororovou jízdu, kde se potenciál řeznické ambulance projeví....místo toho najela nuda! 40%