• Thriller

Děs v prádelně (1995)

Videl som už exorcizmus na mnoho spôsobov,ale vyháňať diabla z manglu to je moc aj na mňa! Inak sa jedná o slušné atmosférické béčko na čele s Engludnom,ktoré ma fakt bavilo.

Thompsonovi: Hlad po krvi (2012)

Oproti prvej totálne sračkovej prvej časti je toto celkom príjemne prekvapenie.Samozrejme že je to taká zlátanina,no dokázalo to udržať moju pozornosť po celú (aj keď krátku) stopáž.Som si vedomý že troška nadhodnocujem ale čo už..tri hviezdy s odretými ušami. 45%

Seed (2007) odpad!

Tak toto sa naozaj nedá hodnotiť inak ako odpad.Starý Uwe mi už začína pripomínať Asylum..nič ho nezastaví!Tento film je tak strašne primitívna zlátanina,že ani nedýcham!A jasný dôkaz toho že Bolt je totálny pako je,že nám čoskoro naservíruje pokračovanie tejto epickej sračky..

Den matek (1980)

Podľa toho čo som počul,tak toto je jeden z tých lepších pokusov TROMY,ak to je pravda tak naozaj nechcem vidieť ako vyzerajú tie horšie pokusy..

Noc hrůzy 2 (2013)

Dve hviezdy dávam iba za Jaime Murray..

Útok na Bílý dům (2013)

Toto fakt bolelo.Pro-Americký bullshit plný fejkovej národnej hrdosti pozostávajúcej z hamburgerov,hranoliek a popcornu. Tatum a.k.a Rambo hrdo háji vlajku a je mi z toho na grc...

Compulsion (2013)

Totálna stráta času. Klapka prvá:Heather otŕča kozy. Klapka druhá:Heather otŕča kozy a pri tom varí. A takto dookola hodinu a pol..

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Welcome to Bulgaria!!!Katie si ide pre pomstu a je pekne prepnutá a tiež celkom kreatívna .. jej sen o o kariére herečky sa síce stratil niekde medzi USA a Bulharskom ale holka aj tak nestratila hlavu :)

V zajetí démonů (2013)

Totálny skvost!Vera Farmiga je proste top herečka a maximálne sa hodila na úlohu Lorraine Warrenovej. Popri duchárskych kúskoch dôjde aj na exorcizmus,čo v tomto prípade vôbec nieje na škodu.Celé to šlape na maximum.Nemám čo vytknúť.Pre mňa najlepší horror roka 2013.