NostraMovies

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 30.8.2020  20:08
    Host (2020)

Absolútny ducharský masaker bez nejakých zbytočných omáčok.Maximálne efektívny zárez, ktorý konečne rozvíril vody upadajúceho subžánru. 100%

• 27.3.2020  16:14
    Lov (2020)

Orwellovská satira,aká tu ešte nebola... Betty Gilpin a jej prejav v tejto úlohe fakt nemá chybu. 90%

• 14.4.2019  10:25
    Phantasm II (1988)

Naspäť do čias,keď mali horory ešte gule !

• 5.8.2018  18:40
    Já, Tonya (2017)

Veľmi veľa dobrých hlášok a dokonalé balancovanie na hrane drámy a komédie. Margot Robbie exceluje ! 90%

• 22.12.2017  15:39
    Blok 99 (2017)

Vince Vaughn riadne prekvapil.Vynikajúca a surová one man show pri ktorej som si neraz spomenul na Banshee .

• 7.10.2017  18:22

Obrovská vec!Totálne vymakaný vizuál pri ktorom aj ja ako človek čo neznáša CGI nemám čo vytknúť.Film má úplne všetko čo potrebuje naložený blockbuster. 100 %

• 1.10.2017  18:48
    Náš vůdce (2008)

Učebnicový príklad toho aké je jednoduché,nechať sa strhnúť vlnou akéhokoľvek extrémizmu...Toto by mali púšťať deckám na školách povinne.

• 12.3.2017  18:30

Po sk*rvenom "Moonlighte" som si v rámci žánru konečne napravil chuť a to naozaj vo veľkom štýle.Úžasná herecká zostava na čele s Willom Smithom,ktorý zas raz naplno ukázal,že je univerzálny herec a naozaj nemá strop.To čo zo seba miestami ten človek dáva je naozaj fascinujúce.

• 14.2.2015  20:32
    Phenomena (1985)

Kam sa hrabe Carrie a jej telekinéza.Táto holka ovláda hmyz a priletí jej na pomoc vždy keď to potrebuje!Jennifer Connelly podala nadmieru dobrý výkon a tá úloha jej proste sadla.Argentov rukopis je naozaj výrazný a jeho filmárska zručnosť je proste jedinečná.Vôbec nemám problém s hudbou ako tunajší podaktorí užívatelia,skôr naopak.Iron Maiden tu podľa mňa nemá chybu :D Inak Soundtrack od kultovej Talianskej skupiny Goblin zase raz TOP,rovnako ako v Suspirií a mnohých ďalších... 90 %

• 2.2.2015  23:43

”Má rada hrušky a číta Shakespeara” Prekrásna Isabelle Adjani v hlavnej úlohe ako dievča ktorému skrátka smrť pristane.Michel Serrault v roli popleteného detektíva nemá miestami naozaj chybu (Francúzsky humor sa nezaprie).Vynikajúco natočene a herecky naozaj na úrovni.Tu nieje vlastne ani čo vytknúť.Plnohodnotný filmový zážitok,ktorý si jednoznačne zaslúži plný počet.

• 13.12.2014  15:38

Plný počet bez mihnutia oka.Vynikajúca dráma od začiatku do konca.Julianne je excelentná herečka a toto dala samozrejme na výbornu.Kristen Stewart na moje počudovanie zahrala veľmi dobre a celkovo obsadenie je naozaj kvalitne.Príbeh mohol byť kľudne aj viac rozvitý a dlhšia stopáž by tomu naozaj neuškodila.No každopádne ide plnohodnotný filmový zážitok.Pre mňa jeden z najlepších v tomto roku. 90 %

• 27.6.2014  07:17

Určite o triedu lepšie ako prvý diel.Film proste šlape jak hodinky od začiatku až do konca.Strašenie,démon,incest a nakoniec exorcizmus Nemôžem inak,u mňa jednoznačne za plný počet.

• 8.6.2014  15:15
    Le Monde selon Monsanto (TV film) (2008)

V prvom rade musím povedať,že komentár užívateľa Burdock musí považovať snáď každý logicky uvažujúci človek za scestný a neviem čo si taký človek predstavuje,že Monstanto robí a aké sú zámery tejto sk*rvenej nadnárodnej korporácie...Môj hlúpy selský rozum mi ale vraví,že ,,vôbec nieje proti prírode,, krížiť gény plodín navzájom a aby to nebolo málo,treba do génov rastlín pridávať aj gény živočíšne,to je úplne normálne!Tiež je podľa mňa úplne v poriadku,keď nechám ľudí takéto GMO sračky jesť,nadopujem tým aj hospodárske zvieratá,ktoré potom majú ľudia na tanieri...Tiež je úplne v poriadku,že si Monstanto patentuje rastliny a tak si uplatňuje ,,autorské práva,, na niečo čo rastie zo zeme,že?Monstano už lobuje aj v Europe a vďaka úplatnosti špinavých politikov,máme Monstano už aj u nás na Slovensku!Mohol by som sa tu rozpísať a bol by to skutočne sakra dlhý monológ,plný otázok bez odpovedí,ale v podstate je to zbytočne,pretože ak si rozumný človek pozrie tento dokument,v momente mu docvakne,že sa jedna o niečo nekalé a proti prírode.Netreba veci nehať len tak,ale treba s tým bojovať a vyhýbať sa potravinám ktoré sú geneticky modifikované,aj keď je to zo dňa na deň stále ťažšie,keďže lobing týchto potkanov je naozaj silný!Ešte je treba dodať,že vlastne nikto nevie čo GMO presne spôsobuje ľudskému organizmu...Odporúčam si tiež pozrieť ďalší dokument s touto tématikou a to Potraviny, a.s. .

• 1.6.2014  10:48

Vynikajúci dokument o slasheroch a všetkom čo k tomu patrí.Najviac ma asi potešila prítomnosť "The Godfather Of Gore" Toma Saviniho . Aj vďaka ojedinelosti tohto dokumentu,dávam plný počet.

• 18.5.2014  19:49
    Penny Dreadful (TV seriál) (2014)

Po druhej epizóde dávam plný počet bez mihnutia oka!Doslova som padol na zadok,po úžasnom a démonickom výkone Evy Green..dlho na mňa niečo takto nezapôsobilo.Dúfam bude seriál pokračovať v tomto duchu,lebo zatiaľ to vidím spolu s Bates Motel ,na najlepšie hororové seriály súčasnosti...

• 18.5.2014  09:49
    Godzilla (2014)

Po Emmerichovej Godzille ,ktorá pripomínala viac Tyranosaura ako klasické japonské monštrum som sa konečne dočkal naozaj vynikajúcej pocty klasickému filmu.Godzilla vyzerá úplne fantasticky a som s filmom maximálne spokojný.Neriešim účelovo jednoduchý dej a ani postavy ktoré sú podľa klasicky otrepanej šablóny.Film som si proste naplno užil taký aký je,bez zbytočného špekulovania a zamýšľania sa na tým aké to bolo vlastne klišé.S kľudným svedomím dávam plný počet.

• 11.5.2014  16:31
    Noc hrůzy (1985)

Mega naložené osemdesiatkové béčko s vynikajúcimi maskami a so všetkým čo k tomu patrí.Ultra mega kult ! :)

• 21.4.2014  10:01

Prve dve serie super,obzvlášť tá druhá.Ale tretia séria je fakt peklo..keď som to pozeral mal som pocit,že sledujem nejaký seriál pre násťročných na MTV.Pre mňa to bolo teda riadne sklamanie.Som veľmi zvedavý,čo prinesie štvrtá séria...

• 13.4.2014  21:45
    Strašení (1963)

Je mi jasné,že v dnešnej dobe to už asi tak na človeka nezapôsobí a obzvlášť,nie na mainstreamové publikum(bohužiaľ).Ale aj keď má film cez päťdesiat rokov,stále funguje,a to lepšie ako väčšina dnešných ducharin,ktoré sú preplnené efektami,ľakačkami a majú prestrelené rozpočty no aj tak vlastne nestoja za nič.The Haunting považujem za skutočne poctivý horror,ktorý sa prekrásne pohráva s divákom a jeho fantáziou,dokáže vystrašiť a buduje hutnú atmosféru počas celej stopáže.U mňa jednoznačne za plný počet.

• 9.2.2014  23:08

Som si vedomý,že moje hodnotenie je troška prestrelené ale nemôžem si pomôcť. BAVILO MA TO!

• 11.8.2013  08:03

Totálny skvost!Vera Farmiga je proste top herečka a maximálne sa hodila na úlohu Lorraine Warrenovej. Popri duchárskych kúskoch dôjde aj na exorcizmus,čo v tomto prípade vôbec nieje na škodu.Celé to šlape na maximum.Nemám čo vytknúť.Pre mňa najlepší horror roka 2013.

• 20.10.2012  18:53
    Gremlins (1984)

Moja obľúbená vianočná rozprávka :)

• 7.5.2012  07:04
    The Divide (2011)

Tak toto už hej!Maximálne zdrcujúca atmosféra ktorá hustne každou minútou.Toto je fakt naložené psycho ku ktorému nemám vôbec žiadne výhrady.Postupný úpadok postáv je fakt peklo.Jednoznačne plný počet.

• 6.1.2012  15:42

Pre mňa je to asi najlepší horor vôbec!Nemám čo dodať.Snáď by som ešte vyzdvihol úžasnú iba 14 ročnú Lindu Blair,ktorá v tejto nadčasovej kultovke doslova exceluje.

• 3.1.2012  22:10
    Pád do tmy (2005)

Super atmosféra!Film som naozaj dosť silno prežíval,tie úzke jaskynné tunely mi spôsobovali celkom slušnú klaustrofóbiu :) .Fakt pecka,asi ani nemám čo vytknúť.

• 13.11.2011  11:02
    Blade (1998)

Žiaden týpek neseká upírov s takým štýlom ako Wesley Snipes.Prvá a druhá časť sú moje obľúbené,no ale ta tretia je dosť prúser..

• 1.11.2011  13:00

Základný kameň všetkých found footage.Keď som to videl prvý krát v roku 2001 tak to na mňa spravilo naozaj dobrý dojem, tak isto to na mňa pôsobí aj dnes bez ohľadu na fakt že o FF človek v dnešnej dobe zakopne na každom rohu.

• 27.10.2011  21:11
    Orphan (2009)

Naozaj dobré psycho,ktoré po celú stopáž šlape jak hodinky.Žiadne otrepané klišé.Jeden z mojich najoblúbenejších hororov!A samozrejme Vera Farmiga zase raz TOP!

• 25.10.2011  06:40

MEGA spracovanie komixovej predlohy,ktorá dáva priestor na Krvavý masaker uprostred ničoho a hlavne bez denného svetla..u mňa TOP!

• 30.8.2020  19:57
    50 States of Fright (TV seriál) (2020)

Ak milujete všetky klasické hororové klišé rovnako ako ja, ste na správnom mieste. 70%

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9