Přátelé (1994) (seriál)

Kazdy den som cakal kedy odbije 19:30. Vtedy zacala hrat skladba The Rembrandts - I'll Be There For You a uz som vedel, ze mi idu Priatelia. Po 10 rokoch od skoncenia som si znova prehral celu seriu. Stale ma tento serial svoj smrnc a uz sa tesim, kedy si ho pozriem znova. Ak by som si mal vybrat najlepsiu postavu v serialy, tak sa to skratka neda. Kazda jedna postava bola niecim vynimocnym a nevedel by som si predstavit, kebyze tam niektora nie je. Keby sa dalo, tak by som dal dalsich 5*, ale bohuzial sa to neda. Par chybiciek tam samozrejme bolo, ale mozme im to odpustit. Takyto serial tu tak skoro uz nebude a dost vela novych napodobnuju Priatelov, vid Ako som spoznal vasu mamu.

Machete zabíjí (2013)

Tento film netreba brat vazne. Strasne som sa zasmial na niektorych scenkach. Macheta je nesmrtelny, nezastavitelny a zvladne vsetko :D. jednoducho ulet ako sa patri :D

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Po dlhom case som sa tomuto serialu vratil. Prva sezona bude vzdy najlepsia. Musim napisat, ze ma dost sklamali dalsie dve sezony a troska ma prekvapila posledna. Cela Amerika hlada utecencov a pri tom im behaju pod nosom a nikto ich nespoznava. Zaujimave. Ak by som to mal hodnotit podla sezony, tak by to bolo asi takto - 80%, 40%, 45% a 65%

Prison Break: The Final Break (2009) (TV film)

Nebolo to uz to, co sme videli v serialy, ale tiez potesi. Troska slaba atmosfera, ale na film to postaci. Aspon sa dozvieme ako Michael zomrie.

Ztraceni (2004) (seriál)

1.seria - 4* 2.seria - 4* 3.seria - 5* 4.seria - 4* 5.seria - 5* 6.seria - 4* Lutujem na tomto serialy len jedno, ze som ho zacal pozerat az tento rok (2014). Ale aj tak som neolutoval, priam naopak. Bol som prekvapeny, ze aky dobry serial to nakoniec je. Po kazdej jednej casti som chcel vidiet uz tu dalsiu. Nechybalo tu napätie, obcas nejaka sranda a dost silne niektore momenty, ktore som si aj po pozreti stale omielal v hlave. Najviac sa mi pacili postavy SAwyera a Desmonda, ale ani ostatne postavy neboli zle. Hugo, na zaciatku nesympaticky, ale postupom casu som bol rad, ze vydrzal az do konca.

Terminátor: Příběh Sáry Connorové (2008) (seriál)

Pravdupovediac som to zacal pozerat hlavne koli Summer Glau ako Terminator alias Cameron. Po zhliadnuti vsetkych dielov sa mi to viac pacilo ako Terminator 3: Vzbura strojov. Bolo tam par dielov, ktore ma nudili, ale celkovo to bolo dobre. Dalo by sa z toho este nieco vytazit a este jedna seria o par dieloch by mohla vzniknut, Nenahneval by som sa.

Hrdinové (2006) (seriál)

Tak fantasticky zaciatok a tak hnusny koniec. Tomuto serialu som daval 5*, ale kazdou dalsou seriou by som to musel znizovat. Najviac ma nadchla prva seria, tak mu ponecham 4*. Par ludi po celom svete zacina prejavovat urcite schopnosti. Sylar im ich chce vziat a preto ich zabija. Najoblubenejsie postavy pre mna - Sylar, Hiro a Matt. V prvej serii este Peter, ale casom som ho az nenavidel.

Firefly (2002) (seriál)

Nevedel som si predstavit sci-fi a western spojene v jednom serialu. Joss Whedon nam to ukazal. Hned ako som si oblubil vsetky postavy, nam tu zrazu konci cely serial vdaka FOXu. Vela otazok ostalo nezodpovedanych. Kto je v skutocnosti pastor Book? Co presne chcu od River? A mnoho dalsich. Summer Glau za stvarnenie River ma strasne nadchla a budem zvedavy ako sa jej bude darit aj v inych projektoch.

M*A*S*H (1970)

Bohuzial som najskor videl serial a az potom tento film. Hodnoteniee mohlo byt aj ine (lepsie), ale chybal mi Alan Alda v roli Hawkeyeho