Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Sklamanie. Pockam si na rozsirenu verziu a potom uvidim, ale teraz hodnotim len takto. Vzdy bol pre mna Batman ten rozumnejsi, ale tu to tak nevypada.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Kamera, rezia a Leonardo. Tieto tri veci stali za to. Inak to bola bieda. Zbytocne natahovanie deju. Keby to malo len 100 minut, tak by som mozno hodnotil lepsie, ale pri pozerani som sa nudil.

Fantastická čtyřka (2015)

Takto to dopadne, ked studio zasahuje do filmu a nencha rezisera robit svoju pracu.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

30.12.2015 Po prvom vzhliadnuti ma to moc neoslnilo. 3D obcas rozmazane. Cakal som od toho viac. Skoro vsetko uz bolo vyrozpravane v predchadzajucivh filmov. Pozriem este raz a uvidme, ci to bude lepsie.

Smallville (2001) (seriál)

DC comics svet je preslávený tým, že ma rôzne alternatívne svety. Keď si predstavím, že tento Superman je z iného sveta ako sú filmy, tak sa mi to páči omnoho viac. Dej zameraný na dospievajúceho Clarka Kenta je pre mňa dosť kolísavý. Dobré diele sa tu prelínajú s tými slabšími. Priateľstvo Clarka a Lexa je vynikajúce. Na druhej strane romantická časť medzi Clarkom a Lanou je nudná. Postupom času sa mi postava Lany nesmierne znechutila. Najobľúbenejšie postavy - Chloe, Clark, Lex, Tess, Lois, Oliver. najviac ma potešilo, že sme sa tu postupom času stretli aj s inými hrdinami DC sveta, či už JLA alebo JSA ako sú - Green Arrow, Aquaman, Flash, Black Cannary, Martian Manhunter, Supergirl, Hawkman, Cyborg a mnoho dalších. Samozrejme, že tu boli aj antihrdinovia tohto sveta - Lex Luthor, general Zod, Doomsday, Darkseid, Bizzaro, Brainiac (ten najviac potesil), Metallo, či dokonca aj Ultraman. Celkové hodnotenie dávam 4* - 90%.

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

1. seria - 100% 2. seria 95% 3. seria 65% 4. seria 80% celkovo - 85% Cim viac som sa blizil ku koncu, tym viac sa mi niektore postavy hnusili. Esteze to par postav zachranilo ako su Starbuck, Hello, Athena a osmicky na cele s Capricou. To co predviedli v 4. serii s Gaius Balttarom je nehorazne. Tak isto si mohli odpustit tie nabozenske blbosti. Ale i cez toto, to bol vynikajuci serial a nelutujem, ze som si ho pozrel.

Battlestar Galactica (2003) (TV film)

Prva cast sa len zoznamujem s hercami a sledujeme ako to cele vsetko zacalo. Druha cast sa uz docela dobre rozvyja. Z celkoveho pohladu tejto miniserie som dost v ocakavani, co nas caka dalej.

Rivalové (2013)

Milujem formulu a preto som si to nemohol nechat ujst. Skvele stvarnenie Nikiho Lauda a Jamesa Hunta. Dvaja kohuti na jednom smetisku a nakoniec dobry priatelia.

Dredd (2012)

2* za Lena Headey. Cakal som viac od toho.