Gauneři (1992)

Gauneri je dôkazom názoru, že "menej je viac." Dej filmu sa prakticky celý odohráva v garáži. Gauneri patri medzi najnásilnejších filmov všetkých čias, a niektoré scény sú naozaj bolestivé aj pre nas.

Zrození Planety opic (2011)

Zrodenie planéty opíc kde začat, určite najlepši film čo som videl za posledny pol rok. Je to inteligentný, provokatívny, emocionálny, a čertovsky znamenitý film. Čo robí toto dielo tak dobre? Je to určite priebeh hlavnej opice "Caesar" a jeho cesta zvedavej a inteligentnej opice, v rozrušenu opicu, ktorá si uvedomuje, drsnú realitu že je to iba domace zviera. Takmer každý prvok tohto filmu je perfektny. Písanie, herectvo, špeciálne efekty ..... na jednotku.

Hanebný pancharti (2009)

Milujem Reservoir Dogs, Pulp Fiction obdivujem Tarantina je najviac, jeho zrelý kus filmovej tvorby. Takže ked som počul o Inglourious Basterds posadil som sa pred telku a pripravil som sa na super zažitok. Vedel som že to bude dalšie vynikajúce dielo od pána Tarantina. K filmu Shosanna Dreyfus ako mlady židovsky utečenec je svedok porážky svojej rodiny od plukovníka Hansa Landu. Tesne unikne so svojím životom, chystá sa na pomstu o niekoľko rokov neskôr. Všetci herci v tomto filme su odvážný a veselý ako je celý film. Brat Pitt podal znova vynikajuci vykon ako poručik Aldo Rainea.

12 opic (1995)

Niekde vo vzdialenej budúcnosti všetci ľudia žijú pod zemou, pretože neznámi a smrtiaci vírus zničil päť miliárd ľudí v roku 1996, iba 1 percento populácie prežilo. James Cole je jedným z nich. Je vybraný ako dobrovoľník byť poslaný späť v čase zhromaždiť informácie o pôvode epidémie. Čo sa mi páči tak moc na tomto filmu je fakt, že nikdy nie je jasné, či všetko, čo vidíme, je reálne, alebo nie. Som si istý, že môžem pridať tento film medzi moje najobľúbenejší sci-fi film. Madeleine Stowe a Brad Pitt vyborny vykon, možno aj preto tento film fungoval tak neuveriteľne dobre. Rozhodne ma tento film dostal. Po pravde povedané, pochopil som tento film až po niekoľko hodinách.

Snídaňový klub (1985)

Tento film je jeden z najvýznamnejších filmov, ktoré som kedy videl. Emócie v tomto filme je niečo užasne, film je založeni na 5 stratených postáv, ktoré sa zdaju hľadať nejaký druh schválenia alebo prijatia medzi seba. Koniec je dobrý, ale chcel by som vedieť, čo sa stane na druhý deň medzi týmito postavami.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Milujem túto show. Charlie Sheen bol vynikajúci v tomto serialy ale jeho dokonale obsadenie ako lenivý, sukničkár jediný človek, ktorý píše reklamné zvučky pre bývanie, a ktorého priestor je napadnuty jeho hlúpym bratom je proste super, Jonathan Cryer, a jeho desaťročný syn , Angus T. Jones tiež vyborny.

Počátek (2010)

Toto je možno jeden z mála dokonalych filmov čo som kedy videl. Je úplne istý v každom smere, čo je veľmi osviežujúce, možno ešte viac ako Avatar. Emocionálny aspekt tohto filmu nielen vzťahy, ale všetko dohromady je naozaj v centre tohto filmu. Nenašiel som, nič zle v tomto filme, som si istý, keby som ho videl druhýkrát, možno by som našiel niečo čo by sa my nepáčilo. Posledná hodina filmu je možno jeden z najzložitejších akčných sekvencie na filme. *****

Kill Bill 2 (2004)

Druhá čast sa od prvej celkom líšia. Je tu menej akcie, viac rozprávanie, viac hlášok. Jedná sa o akési vyrovnanie prvej casti na klasickú tarantinovsku úroven. Film s výborným hudobným sprievodom ako to QT vie, proste jednim slovom super dielo. Určite jeden s naj. filmov ktory som videl.

Ocelová pěst (2011)

Takže neviem kde začať čím viac som počul o Real Steel, tým viac nervózny som bol. Potom som počul hudbu pre Real Steel a bolo to úžasný kus práce, a začal som sa o to viac zaujímať, ako film dopadne. Rozhodol som sa že na tento film pojdem do svojho miestneho kina sadol som si na pohodlné a pekné miesto a pripravil som sa na super zažitok. Dostal ma v plnej krase bol veľmi dobre spracovani. Veľmi odporúčam, aby ste si našli nejaký čas a pozrely si tento Akční / Drama / Sci-Fi film. Skvelý kusok úžasná hudba a skvelá kamera.

Avatar (2009)

Už dlho som sa chystal na tento film. Videl som ho až po roku a pol čo vyšiel a viem že som spravil chybu. Cestu, ktoru absolvuje Jake na svet Pandora je nádherna. Ide do všetkeho s pomocou Navi ktora je obyvatelka na Pandore. Jake skúma kultúru obyvatelov na tejto zemi, jazyk a prostredia. Snažy sa zapadnut medzi nimi. Jedná sa o milostný príbeh obidvoch spriaznenych duší a ukazuje nam širší obraz lasky. Existenciálne spojenie s prírodou. James Cameron nam ukazuje pravu krasu sveta ktora zatial nebola zničena ludstvom. Mal som slzy v očiach pri tomto filme. Snažil som sa ich udržať ale nakoniec prišli.