• Pohádka

Princezna a půl království (2019) (TV film)

Konečně pohádka, která není úplně dementní má spád, pohlednou princeznu a přesah i pro dospělé. Díky Janáku!

Čertí brko (2018)

Satirické tóny zněly velmi dunivě. Civilní projev čertů, jestli se to tak ta vůbec říct. Logické díry ke konci, některé věty Vetchého, by to bylo na 5*.

Zabijáci (2014)

Jedna velká halucinace

1984 (1984)

teď už si tu knihu vážně musím přečíst, film byl udělaný poctivě, ale unikaly mně tam souvislosti.

Střílejte na pianistu (1960)

nevím, co s tím, tak to prohlásím za záměr.veliké WTF. Obzvlášť ti 2 s fajfkama. Ten film jsem chtěl vidět, ale byla to ztráta času. Ani ta spousta pěkných bab to nezachránila.Např. Michèle Mercier v roli prostitutky jsem vůbec nepoznal, ale co jiného by taky mohla hrát...

Jak si nepodělat život - Až budou krávy lítat (2019) (epizoda)

i tlustá holka může být sexy, ale měla by dřít. nebo tak nějak jsem si přebral poučení z této epizody. Evo Hacurová, jseš tlustá a jseš sexy, protože se chceš a umíš hýbat a jseš vtipná.nečekaný a zajímavý počin veřejnoprávní televize!

Princip slasti (2019) (seriál) odpad!

Nevydržel jsem víc než 4 díly. Už nikdy nechci sledovat detektivku na pokračování, ani kdyby tam Gosia prznila jeptišku nebo regiment paragánů.

Vlastníci (2019)

Tak přesné, tak zábavné, tak smutné. Výborné! Nabité hláškama, kterých je tolik, že jedno shlédnutí nestačí.

Trafika (2019) (pořad)

Mnohem vtipnější než Staněk (to není zase tak těžké). Souhlasím - končit se má včas. Po připsání mých 5 hvězd, pořád jen 86 %. Tak si ještě musíš natáhnout budík, Martine Jirmane. BTW 88% má i Psycho. Oceňuji jak Tvé Statečné srdce zvládá to Psycho. Pořad už je zrušen. Upravuji hodnocení do souladu se svým svědomím. Přesto obzvlášť první věta zůstává v platnosti.

Po životě (2009)

Nebyl to erotický film, přesto ho Christina odehrála většinou nahá. Asi aby odlákala pozornost od mnoha nelogičností.