Alex696

dôchodca

LinkedIn: Alex696

<< předchozí 1 2
    • 20.10.2018  17:49

keby bolo možné dať 8 hviezd tak ich dám.

• 22.12.2017  13:49
    Čára (2017)

Bez deja, mimoriadne vulgárny, nezáživný, nudný . Jednu hviezdu dávam len za snahu a za záverečnú pieseň

• 11.5.2017  07:18

K tomuto naozaj niet čo povedať. Iba ak by som mohol dať viac hviezdičiek.

• 25.2.2017  18:30
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

asi do 250 dielu sa to dalo pozerať, no potom sa to zvrhlo v niečo čo sa nedá nazvať nijako iba odpad.

• 20.1.2017  12:28
    Legenda 17 (2013)

Výborný film, oveľa lepší ako podobný americký "zázrak na ľade". Oplatí sa pozrieť. Verbal , Ty sa nepleť do politiky tie tvoje rádoby politické drísty a komenty k filmom nemajú výšku. Škoda len, že tu nie je nikto kto by ťa už konečne zrušil. debilko.

• 28.12.2016  09:15
    Vinnetou (TV seriál) (2016)

No musím povedať, že od knižnej predlohy je to na hony vzdialené, vlastne okrem mien to nemá s knihou nič spoločné. takže som sklamaný. Na druhej srtrane sa to dalo pozrieť ako béčkový western. Ak mám však porovnať westerny točené bez použitia akejkoľvek techniky s týmto, kde možnosti boli obrovské tak, tento nový "Winnetou" je hrozne slabý film. nakoniec ešte jedna vec, rozhodne byx som tomu nedal názov Winnetou.

• 29.10.2016  12:14

O hodinu kratšie tak by to bolo celkom fajn.

• 7.9.2016  10:07

Nie som milovníkom vojnových filmov z Iraku. No tento sa mimoriadne podaril. Od samého začiatku až po koniec.

• 20.8.2015  18:29
    Kandidát (2013)

Takže. Jonáš Karásek by mal natáčať niečo ako farmár hľadá ženu alebo niečo podobné. Toto čo som videl bola nechutná kopa vulgarizmov, ktorými sa asi snažil zaujať hŕstku krčmových povaľačov, ktorí to snáď aj ocenia. Ja len dúfam, že už nikdy nebudem niečo podobné vidieť. Ak sa na Slocvensku budú točiť len takéto braky tak nás ochraňuj ...

• 23.6.2015  12:53
    Piraňa 3D (2010)

Mám rád horory ale toto bol stupidita najvyššieho rangu. Alexandre Aja tu vložil asi svoju nočnú moru. No proste toto je film na , ktorý treba zabudnúť.

• 8.4.2015  09:30
    Zvrácený (2002)

Na tento film sa fakt nedalo pozerať, Kamera bola zrejme pripevnená na nejakom psovi, Ten neustály pohyb tak rušil, že ma boleli oči. tento film by mali schovať niekde hlboko do trezoru a už nikdy nevybrať.

• 2.11.2014  08:39
    Kameňák 4 (2013)

Tak toto bolo to najhoršie dielo zo všetkých kameňákov. Akosi došla inšpirácia. Chýbalo tomu asi všetko, to čo bolo v predchádzajúcich dieloch. Mám pocit, že režisér mal prestať v najlepšom, lebo toto čo stvoril je skutočne odpad.

• 26.10.2014  09:46
    Děsivá předpověď (TV film) (2009)

Efekty v tomto filme boli obyčajná bieda. herecký výkon Brittany Murphy, tak neviem, či to vôbec nazvať nejakým výkonom.

• 31.8.2014  12:01

No ... tak raz sa to dá pozrieť, no kam na tie nápady tí američania chodia. ??

• 30.8.2014  12:21

To ako Tarantino sám seba poslal do večných lovíšť nemalo chybu.

• 10.8.2014  17:17

Ešte dobre , že takéto schopnosti sú nereálne tak ako celý film. Ale na druhej strane nebolo by na škodu vrátiť sa vždy ked sa niečo nepodarí.

• 10.8.2014  17:15
    Vyvolený (2000)

Tak čudujem sa len tomu, že sa Bruce Willis dal nahovoriť na takúto hovadinu. Ak by som sa chcel niekomu pomstiť tak mu doporučím tento film. Absolutne spomalené bez šťavy. Tí čo dali 5 * musia byť poriadny filmoví maniaci alebo... No čo už, každý má vkus na niečo iné. Viac ako 1 * nedám a od odpadu tento film zachránila len skutočnosť, že som ho dopozeral.

• 6.8.2014  14:25

Z takýchto filmov mi je fakt zle. Ocitnúť sa vrúkách takej ženy , tak to je sila. Brrrr ani za svet.

• 25.7.2014  18:40
    Ordinácia v ružovej záhrade (TV seriál) (2007)

Absolútny odpad. Kde sa stratili výborní slovenskí herci? S Českou verziou sa to nedá porovnať. Všetky kópie treba spáliť aby už nikto nevidel čo za brak dokázali vyprodukovať.

• 31.3.2014  15:15
    Proposition (2005)

Mám rád westerny, ale toto ma nezaujalo.

• 31.3.2014  15:10
    Střepy v hlavě (2008)

Silou vôle som to dopozeral do konca, nie preto, že by som to nemohol vypnúť ale chcel som vedieť o čom to vlastne vo filme točili. kedže režisér mal asi sám v hlave črepy tak nemôžem dať ani jednu hviezdu. je to jeden chaotický nič nehovoriaci snímok bez deja. Ak mal POMO z tohoto filmu zimomriavky tak asi nebol v dobrej kondícii ale pri tomto filme spal , čomu by som sa nečudoval.

• 10.3.2014  05:36
    REC (2007)

Stupidita 1. stupňa. Toto nedokáže len tak niekto vymyslieť, musí to mať v hlave trochu pomýlené.

• 22.2.2014  06:51

Po dlhšom čase som videl kvalitný horor. Skôr, parádne realizovaná pomsta. Bez ohľadu na nejaké ľudské práva pre zločincov, toto by si zaslúžili všetci násilníci a to pekne verejne. Potom by sa už ženy nemuseli báť znásilnenia.

• 5.2.2014  08:13
    Ztracené (2003)

Po dlhšom čase kvalitný western. Tommy Lee Jones bol super. Ron Howard ukázal, že vie aj niečo iné ako Čistá duše a Apollo 13.

• 3.2.2014  12:00
    2 zbraně (2013)

Dobrý film, Hlášky boli ozaj dobré , no a ppredvídateľnosť deja mi nevadila.

• 1.2.2014  17:13

Dosť ťažkopádne sa to rozbiehalo, dokonca ma chytali driemoty no od druhej polovice to tento film vytiahol na tri hviezdy. Priemerný vojnový film, s kvalitným hereckým obsadením.

• 30.1.2014  08:23
    Pot a krev (2013)

Po skončení filmu ešte dlho premýšľate, či sa to mohlo stať alebo nie. Ja len dúfam, že na takých psychošov nenatrafím. Inak film mal spád od začiatku do konca na rozdiel od cheyenea si nemyslím, že bol film zdĺhavý, bol akurát.

• 30.1.2014  08:07

Nechápem ako môže niekto tento film hodnotiť tak kladne. Prvá polovicxa filmu je strašná nuda, žiadna akcia proste nič. V druhej polovici sem tam výstrel ale je to všetko bez ducha. Vlastne celý film je akýsi nezmysel. Vojnový film si predstavujem inak. Dve hviezdy ... no raz pozrieť a nič, žiadny zážitok. Filmu chýba prakticky všetko , čo má mať dobrý vojnový film. Nezachránil to ani Steve McQueen. Mimochodom, hudba teda riadne píli nervy .

• 17.1.2014  06:19
    Titanic II (2010)

Ešte že sa nájdu televízie, čo sú ochotné, toto kúpiť, napríklad Barrandov. Možno to však dostali zadarmo, neviem. Ja len v skratke : réžia katastrofa ale niet sa čo čudovať, Shane Van Dyke a jeho Ďalšie výtvory sú toho dôkazom, herecké výkony? Tak ja som tam žiadne nevidel, a myslím si, že decká z ulice by to zahrali lepšie. To ručkovanie po vodovodnej rúrke ponad nejakú elektriku tak to bol ozaj výkon !!! Viac k tomu ani netreba písať.

• 3.1.2014  08:13
    Vyjednavač (1998)

Kvaôitný film, ktorý naplno odhaľuje akí nebezpeční sú pre policajtov ich vlastní kolegovia, ktorí podľahli peniazom z nesprívnych rúk. Hmm a nielen v Chicagu.

<< předchozí 1 2