Padesát odstínů šedi (2015)

Jestliže jsem napoprve ohodnotila ** po shlédnutí v českém dabingu musim tento film přehodit na * ne-li odpad!

Chata v horách (2012)

Horor, ktery je napinavy, krvavy a pritom zabavny. Necekala jsem, ze.tohle vsechno se da do hororu nacpat.

Dům voskových figurín (2005)

Jedna hvězdička je za to, že tam zabili Paris Hilton a ta druhá za film samotný.

13 duchů (2001)

Dost mě zklamalo, že přežili hlavní aktéři, tudíž rodina.. Udělali by to zajímavější a napínavější kdyby možná aspoň jeden člen rodiny nepřežil, takhle si oddechli, že to přežili a s úsměvem na tváři odešli.. Navíc nesnáším když přijdu na pointu (tady kdo je 13tý duch) hned zkraje filmu a pak jen čekám jestli jsem měla pravdu.. Trochu nuda!

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Nebudu hodnotit každé Twilight zvlášť a tak to celé shrnu tady. Film neboli příběh hodnotím velmi dobře a to proto, že se mi příběh líbil. Jenže kdybych měla hodnotit herecký výkon Kristen, tak by film o pár hvězdiček asi přišel. Protože herecký výkon Kristen mi přijde tak nějak nepřirozený. Ale jinak je Kristen sympatická a s Robem tvoří hezký pár.

Chceš mě, chci tě (2009)

Tenhle film jsem ohodnotila už během jeho sledování. Dlouho jsem se u nějaké komedie tak nepobavila. Navíc v něm hraje Gerard Butler, který je k sežrání a skvělá sexy Katherine Heigl. Velmi doporučji.