Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Nedochází mi, jakto, že to má tak nízké hodnocení... Dle mého, jedna z nejlepších komedií z barového prostředí... Možná proto. Kdo nedělal za barem, tak to prostě nepochopí, ale kdo jo, tak si sám musí vzpomenout, jak se u toho vyřádil. Hodnocení pod 4 hvězdičky prostě neberu :D ... mimochodem, KOZEL, všichni jste zas*aný buze*anti

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Charlie je hrdina každého svobodného muže. Alan je prostě příživnickej klasik a Jake je Jake... Málo chybí k dokonalosti, ale některé díly a vtípky pokulhávaly, proto je 4 hvězdičky i tak super

Univerzální uklízečka (2005)

Na čtyři hvězdičky jít bohužel nemůžu, ale i tak je to dobrá "černá" komedie, hej?

Volání rodu (1977)

Shlídnuto po letech a musím říct, že to nebylo zas tak špatný, jak jsem myslel 60-70%

Batman a Robin (1997) odpad!

Strašná a úchylná sra*ka. Dnes jsem se na tohle "veledílo" koukal a moje hodnocení s rychle blížilo k nule. Do mínusu bohužel jít nejde. 0%

Elysium (2013)

Zajímalo by mě, jak Damonovi navlíkli to béžový triko pod exoskelat a ne na něj :D

Godzilla (2014)

Totální sh.t !!! Utopenej ve tmě. Bez náboje, bez příběhu, neskutečná donebevolající nuda...

Lucy (2014)

Tak zlý to nebylo, ale když to srovnám s Limitless/Všemocný, tak je to spíš podprůměr, ale bez srovnání by se na to dalo koukat. Nenudil jsem se, takže ***