Vojáci svobody (1976) (seriál) odpad!

V roli Klementa Gottwalda Bohuš Pastorek.

Přízraky mezi námi (2000) (seriál)

Hlavní dětští představitelé velmi slabí, ale atmosféra... ta atmosféra... na veřejnoprávní médium ale vůbec ne špatná..!

Hodný chlapec (2004) (TV film)

Kvalitní televizní film, který nehledá na těžké otázky lehké odpovědi. Výtečný Bareš a Jeníková.

Polibek na cestu (2008) (TV film)

Nic překvapivého, ale také nikterak urážejícího divákovu inteligenci. Jen možná příliš předvídatelné.

Taková normální rodinka (2008) odpad!

Parazity je třeba vyhubit. Třeba by to bylo parazitování "jen" na televizním seriálu.

Pět z milionu (1959)

Hvězdička dolů za Bonifáce a poslední povídku. Jinak jedinečné zjevení a důkaz blýskání se na lepší filmové časy v 60. letech. Doporučuji především svěží výkony pánů Marvana, Kreuzmanna a nezvykle uměřených zpěváčků Fandy Mrázka a Emana Fialy.

Hotel Polan und seine Gäste (1982) (TV film)

Ve filmu (a televizním seriálu) NDR, Hotel Polan und seine Gäste, který v roce 1982 natočil režisér Horst Seemann, si zahrál Jiří Suchý roli Saši Šafranského. O této postavě později napsal: "Ve filmu Hotel Polan und seine Gäste jsem já, český chlapec, hrál ruského zajatce, který mluvil jidiš a zpíval hebrejsky! A to všechno v německém filmu." - Fotografie ze snímku zde: http://www.semanovice.cz/index.asp?a=17&i=61&Pg=10

Žena za pultem (1977) (seriál) odpad!

Není třeba příliš rozvádět. Prostě odpad. OSKAR: Kdes prosímtě přišel na to, že "Karel Höger kolaboroval s nacisty"? Pokud je známo, podporoval za války odboj. Jestli za kolaboraci myslíš to hromadné hajlování v Národním divadle... jak se tomu asi mohl vyhnout?

Curriculum vitae (1986)

Koutský ještě v době, kdy nekoukal za každým rohem a nepouštěli ho v každém díle Mistrů animovaného filmu. Nápaditý, vtipný, nezprotivený.

Chlapci a chlapi (1988) (seriál) odpad!

Totální odpad. Nejodpadovější odpad všech odpadů. Hlavně ten díl, v němž jeden z hrdinů přijde o dítě a v hospodě někomu za hloupé poznámky vůči své ženě nabije zobák (zcela zaslouženě, dodávám) - a pak je ještě spérován nějakým pitomým zupákem, že prý poškodil jméno Čs. lidové armády.... Hnus, hnus, odpad.