Pan Nikdo (2009)

Vyborne zpracovani, super zahrano, excelentne napsano, jasnych 5*, po dlouhe dobe.

Mládí v hajzlu (2009) odpad!

Vubec nechapu, jak jsem se k tomuto pocinu dostal, asi jsem se podival ze zvedavosti, jak hraje Michael Cera a ujistil se v tom, ze hrat moc neumi...Film kazdopadne totalne mimo, malokdy hodnotim filmy, ktere jsem nedokoukal, zde ale musim udelat vyjimku, jako varovani pro vsechny, kteri maji radi dobry film (tzn. kvalitni film, ne ze casto koukaji na vsechno mozne) - spatny scenar, klise sceny, spatne zrezirovane (nevhodne zasazene animovane prvky), mizerne zahrane, totalni nuda, nicim film nezaujme, neni duvod koukat to cele.

Bez soucitu (2010)

Tak tohle me docela zklamalo. Zacalo to jako takova nenarocna oddychovka (ve stylu 96 hodin), ale pak to zacalo byt prehlidkou totalniho klise. Spatny scenar, divny casting, technicke zpracovani nic extra. Skoda casu.

Zelená zóna (2010)

Film neni spatny, po technicke strance dokonce vyborny, ale chybi zde lepsi scenar - proto film komercne selhal, divakovi mel nabidnout lepsi konec, takto to dopadlo vlastne docela neurcite a bystrejsimu oku predvidatelne ;)

Barbar (2009)

Na film jsem se docela tesil, ale zklamal mne - predevsim zbytecne moc hluchych mist a obcas "bloudici" kamera.

Prokletý ostrov (2010)

Cokoliv psat o tomto snimku je vlastne spoilerem. Byl jsem prijemne prekvapen jak hereckym vykonem hlavni postavy, tak celkovym zpracovanim. 4* proto, ze jsem od zacatku tusil, co reziser nechtel, aby divak tusil (jinak ztrati hlavni cast prekvapeni, ale i tak se mi film libil).

V křesle režiséra (2007)

Tak tohle byl nepovedeny pokus o zajimavy film - namet zde byl dobry, ale zpracovani dost pokulhavalo (uz od chabeho scenare). Iritovala me hlavne roztekana kamera a ty barevne mazaniny, ktere nijak nezapadaly do deje. Cele mi to prislo takove jakoby amaterske, asi jako film o filmu vlastne :D

Kawasakiho růže (2009)

Velmi prijemne prekvapeni - skvele napsano a jeste lepe zahrano. Hrebejk se docela vytahnul tentokrat. Az na tu hudbu, ktera mi prisla misty zbytecna a hlasita - jinak dobry a pro me prijemny zazitek (jeste vlastne roku 2009).