Drive Angry (2011)

Nevysvětlený děj po dobu celého filmu a přitom film zabaví. Nicolas Cage bohužel stojí poslední dobu za prd, ale vynikající role Williama Fichtnera celému filmu dala o hvězdu navíc, u jeho scén jsem hodně bavil, scéna jak padá z mostu a scéna s trakem.. Jinak sexy typická blonďatá Američanka Amber Heard.

Psí vojáci (2002)

Vlkodlaci vypadali dobře, na to že to byli jen elektrické napodobeniny nebo lidé v kostýmech. Pěkně žaludek ven, no když mi bylo devět, bylo utrpení na to koukat se ségrou. Ale jsem jí vděčný za to že mi to pustila. Mě to bavilo, jednou do půl roku si to pustím a bavím se. Není to nic extra, to ne, ale když v sobotu vstanete ve dvě odpoledne, hodí se.

X-Men 2 (2003)

Další skvělá komiksová adaptace z pohledu mutantů od Marvelu. Spusty lidí dostalo co chtělo. Fenomenální Wolverine, Magneto ve vězení a cerebro. Vynikající masky a make-up, je vidět že na tomto filmu není nic odfláknuté. Propracovaný děj do poslední kapky. Komiks na filmovém plátně se posunul zase o nějaký ten metr dál, s X-meny se posune ještě hodně daleko. Tyhle komiksovky by se měli točit častěji.

Poslední skaut (1991)

Na tu dobu kdy tohle všechno nebylo normální je tohle dost drsný thriller. Beru to jako debut Damona Wayanse, který po tomto snímku jednoduše skončil a ničím dobrým nepokračoval. No a skvělý Willis, který nebyl až na Smrtonosnou past ničím zvláštní. Na film jsem se s menším nadšením koukal, ale v nejbližší době bych si ho znovu nepustil.

Zombieland (2009)

Tématika zombie je můj oblíbený žánr a když se objeví pořádná zombie vyvražďovačka ve které se navíc tolik pobavím, mám takové druhé vánoce. Zombieland je nenáročně náročná prdel s jedním z nejlepších zabijáků všech dob, Tallahasseem. Po tomhle filmu jsem si ještě víc zamiloval Emmu Stone, kterou jsem tam tak rád viděl. Taky se tady musí nechat že nikdo z hlavních herců nebyl pokousán, v hodně filmech mě fakt nasere, že mi zemře nejoblíbenější postava.

Český slavík Mattoni 2012 (2012) (pořad)

Chtěl jsem dát dvě hvězdy za pár dobrých vtipů, ale po tom co Farná zesrala píseň Skyfall v přímém přenosu mi bylo do breku a tomu odpadu jsem se prostě neubránil!

Dožeň, co se dá! (1999)

Krásná komedie o bláznivém otci, který se snaží uchránit svojí těhotnou manželku. A jak to může vypadat když jejich syn po 35. letech vyleze ven do současnosti. Chce potkat životní lásku a nemá ani páru jak se má zachovat. Skvělý Brendan Fraser, tohle mi prostě dělá úsměv na tváři a pomalu slzy v očích. Vím že si tuhle komedii pustím až mi bude nejhůř, protože mi pomůže se vyrovnat s problémem a rozesměje mě. Děkuju moc, že něco takového vzniklo!

Smrtící zbraň (2008)

Filmy se Seagalem nejsou co bývaly, je už takový oflákaný a nudný, v jeho filmech už není nic nového. Škoda že tolik přibral, ale proč to starým brát. Pár neobratných bitek, co mě ale dostalo bylo to Seagalovo trapné střílení sirek, to už byl jeho vrchol trapnosti.

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

"Menšího" Naruta jsem si vychvaloval více, více mě bavil. Hodně tomu je i u Shippūdenu, ale s jedním velkým problémem. Stala se z toho menší hloupost. Pánovi co vymýšlí příběh mangy došly nápady a rozhodl se všechny pozabíjet a poté oživit a poté zase pozabíjet, to mi ani do anime nedává velikou logiku a jde to kolem mě. Brzy jsem přestal seriál sledovat a jen někdy nějaký díl zkouknul a hned jsem věděl že kvalita hodně klesla. Škoda, od pokračování jsem čekal opravdu více. Začátek parádní - další kapitoly zničily celý dojem seriálu.