Crackerjack (1994)

ALE NO TAAAAAK! ja sem mozna zetkovej silenec ale tak hrozny mi to rozhodne neprislo Griffitha mam docela rad a ac to nepokryte vykrada Die Hard tak jsem se bavil slusne pro teroristicky filmy mam proste slabost a holt jak slysim skupina teroristu obsadi a osamnely hrdina je zastavi je to movie presne pro mne a navic z tvorby suprzetkare pana Simandla mozna vubec to nejlepsi co kdy vzniklo a ten vylizanej sef teroristu v podani Plummera taky nemel chybu vy kritici obcas se taky odvazte a nepiste jenom samy sziravy komenty podobny kousky pokud se alespon trochu vtipne zpracujou muzou bejt i sranda a ja bych mozna mel dat na doporuceni Jacka Wilda a opravdu bych nemel tolik pit...

Bez slitování (1994)

Film ktery jako by predznamenaval do jakych koncin se bude v budoucnu vydavat tocit filmy spolecnost nu image nicmene tady alespon priznaji na rovinu ze je to v Polsku a nehrajou si na Ameriku Griffith se svym drsnackym kukucem a slusnou kopaci technikou docela ujde jenom skoda ze vetsi prostor nedostal ten zjizvenej zabijak co se rad usmiva kdyz strili lidi s tim to rozsekli celkem nekompromisne zabijes mne jako meho bratra? pamatujes si na nej ? dejavu vis co to slovo znamena? tahni! nech si ten svuj blbej usmev!

Spartakiádní vrah (1999) (TV film)

Souhlasim z nazorem ze kdyz sleduji dokument o masovym vrahovi tak mne nazajima kolik se na olympiade vypilo pomerancovyho dzusu a sezralo tun masa jinak celkem uchazejici ale nemuseli tolik odbocovat jenom aby protahli stopaz Soukup jako uvadec celkem v poho filmovej predstavitel Straky celkem trapka ale to nevadi protoze nejlepsi herec je Straka sam a dilo drzi hlavne ty autenticky zabery z policejni rekonstrukce jak to vsechno klidne popisuje jako by si ani neuvedomoval co vlastne spachal a v tom je prave ta genialni bezprostrednost ktera dela tenhle dokument koukatelnym jinak by to bylo slabsi takhle se to udrzi v prumeru

Téměř smrtonosná past (2001)

Kde je ta zkurvena ruka? tak na uvod nevim co tu od toho kdo cekal zvlast kdyz si prohlidnete obal a na nem vidite ty dva vylizance ale stejne nechapu ty odpady zvlast kdyz nekdo napise ze z toho videl minutu tak proc to do prdele hodnoti? jinak parodie na Smrtonosnou past slibovala vetsi zabavu to urcite v tomto smeru byl potencial trochu nevyuzit ale je to predevsim tim duem retardu kteri jsou vtipni asi jako deti v jeslich ale i presto je tu par scen a hlasek pri kterych jsem chcipal smichy nejvtipnejsi je asi ta cinan rekne vylezte na rimsu! vyskocte! nerekl jste cinan rekl! pak samozrejmne podejte mi ruku nebo hlaska privezli jsme vam ty muze tak je vemte na eifelovku tady nejezdi vytah celkove vzato je ten film hrozna kravina o tam zadna a urcite existuji lepsi Francouzky komedie ale taky o dost horsi Americky tak tu vy nekteri radoby inteligentni chytrolini brzdete

Zvláštní úkol - "Expert" (1994)

Není to taková řežba jako třeba Smrtící nabídka. Speakman tu má vesměs jenom kratší souboje, ale milovník jeho neopakovatelnýho bojovýho stylu se u toho zabaví dostatečně. Navíc potěší vedle hlavní hvězdy i solidní psychopat v podání Michaela Shanera herce který nemá ani profil na CSFD který tady rád vraždí lidi a pronáší přitom z úsměvem na tváři hlášku : život je fajn, láska je lepší! A kapitolou samo pro sebe je James Brolin jako ďábelský ředitel věznice. Nečekejte od toho žádnou akční extázi spíš příjemnou jednohubku na nudnej večer a nebudete zklamáni.60%

Vzácný gen (1998)

Kdyz chce pm enterteiment natocit neco vic nez laciny utrabecko skonci to obvykle pruserem ale v tomto pripade jde o vizualne slusne natoceny akcni scifi kterymu dava spravnej punc tradicne bezproblemovy Madsen proplouvajici filmem ve svym klasickym stylu mne se to netyka ale koneckoncu to docela uslo

Výstřely na Broadwayi (1969)

Marna slava vystrely uz mne tolik nebavi hlavni hrdina je tu na moje gusto namachrovanej az moc on byl tedy uz predtim ale ted je to nejvic a i kdyz to je asi nejakcnejsi z cele serie buhviproc mi to moc neutikalo tentokrat je to spis takovej pokus o gangsterku v americkym stylu ale moc presvedcive to nevyzniva chybi mi tu vic ty sebeironie a ochoty delat si srandu sam ze sebe jako treba v dynamitu a Nader coby hlavni hrdina neni spatnej ale tady uz se mi zacal okoukavat lepsi je tu zaporak Miha Baloh ktery se objevil i v mayovkach je bez problemu na zaver jeste dodam ze zbyvajici Cottonovky jsem zatim nevidel ale pracuji na jejich sehnani abych si doplnil kolekci protoze i pres jisty chyby patri tahle serie k tomu nejlepsimu co kdy nemci natocily kam se na to dneska hrabou

Ztracený poklad (2003)

Další standartní Wynorskiho šílenost. Kdo zná jeho tvorbu a má ji rád, tak dostane přesně to co očekává. Nic víc ani míň. Takže záplavu geniálně stupidních hlášek a samozřejmě pár záběrů vybraných odjinud. Takže jak je podle příběhu zřejmý je to lehce vykradenej hurikán, ale opravdu jenom lehce. Jaenickemu ta záporná role docela sedla a Baldwin Stephen není takovou hrozbou jako Baldwin Daniel. Jinak ten konec s tou jeskyní a s tím jak hrdinové najdou poklad mě nepřekvapil. Konec konců je to Wynorskiho film, tak co by kdo čekal.55%

Honba za klenotem Eldorada (2010) (TV film)

Na tv film to docela uslo byt ty triky jsou hrozny a hlavni hrdina totalne nesympatickej to nepopiram ale ocenuji ze tento film jako hromada dalsich nevykrada Indianu jonese a jede si ve sve vlastni linii spousta akce prestrelek poradna hromada mrtvych a minimum nudy ten konec je pravda prehnanej film taky trpi nahustenosti postav kterych je tu tolik ze se v tom chvilema neorientujete ale jednu zcela jiste neprehlidnete a tou je padouch Luke Goss ktery je 3 slovy opravdu neskutecny parchant zahral to fakt paradne a pridal par udernych hlasek navic dabing Alese Prochazky k nemu luxusne zapada tohle nechapu ze to tu v zadny recenzi nikdo nezminil vsichni zas jenom koukaj jak to zdrbat co to da a ignoruji skutecnost ze ve svete vsech tech Flynu Carsenu Jacku Hunteru a Alenu Qutermainu je to jedina prijatelna alternativa k Indiana Jonesovi jeho kvalit to sice nedosahuje ani nahodou ale prezil sem ty tri hodiny bez uhony a podivam se klidni nekdy znova je to v pohode

Letiště 1975 (1974)

Tak letiste slo druhym dilem lehce nahoru tentokrat se nastesti uz od 30 minuty neco deje je to celkem napinavy i kdyz trochu nerealisticky a taky ta stopaz je rozumnejsi Heston je sympatak a komu prisla ta zachrana akce nerealna doporucuji Katastrofu letu cislo 19 to byla blbost na podobny tema tohle jeste uslo a zajimavosti je ze vsechny zabery na letici letadlo i prechod Hestona do nej vykradl trashak Rodney mc donald do svyho transportu to jenom potvrzuje teorii ze vsechny kvalitni filmy na toto tema jiz byli natoceny a dneska uz se holt jenom vykrada kazdopadne urcite o hvezdu lepsi nez prvni film nic svetobornyho ale aspon jsem se neunudil k smrti