Syndikát smrti (2005)

Nahodou tvrdte si co chcete ale po serii pornohereckych vykonu se tu Lamas coby zaporak celkem rehabilitoval Zagarino je taky ok a i kdyz je to nepochybne ptakarna mne to prislo celkem v pohode

Armstrong (1998)

Mistr akce Golan se nezapre Zagarino je sympatak jak uz je v Golanovych filmech zvykem nechybi naha zenska spousta akce Ruska zapletka osvedcena herecka sestava a spetka propagandy v ramci nu image z konce 90 let nadprumerna zalezitost

Elitní jednotka (2000)

Vsechno jde kdyz se chce a co nenatocime to vykrademe ja sem proste chorobnej Wynorskiho fanousek a navic zastavam nazor ze nez neco natocit strasnym digitalnim efektem jak to delaji treba v Asylum tak je lepsi vybrakovat to odjinud kde to aspon dobre vypada a ps sem asi naivni ale ja ty zabery kdysi nepoznal a rikal jsem si sakra na becko to jsou dobry efekty.. no tak nic na tomhle filmu je puvodnich tak 30 minut ale mozna prave za to ze ma odvahu nekdo vubec natocit neco takoveho ze sveho standartniho hodnoceni proste neuhnu

Neviditelná smrt (1999)

Wynorskiho ulila akce mne nikdy neunudi sem tam nejaka ta vykradacka jinyho filmu mne taky neirituje v tomhle navic hraje Divoff takze jako obvykle za tri jasna volba

Nebezpečná rychlost (2008)

Na dobu vzniku prekvapive velmi solidni jizda odkazujici na stare casy neco jako scenar tu neexistuje ale libilo se mi jak to bylo primocary a brutalni ta krev pekne strikala hrdinove sou docela sympaticky moc jich neprezije coz je v poradku jak uz sem rekl zkratka nikdo z tvurcu se s tim moc nesral a tak jizda muze zacit

Útok (1998)

Tohle si pamatuju jako desnou srandu prvni Wynorarna co sem kdy videl ta scena prepadeni nadace byla fakt megaulitla tenhle film ma tak nizky hodnoceni protoze co jsem to sjizdel tak to krome mne nehodnotil zadnej Wynorskiho fanda a to je skoda neni to tak zly jak tu to hodnoceni radoby vypovida

Smrtící plavba (1996) (TV film)

Suchet a Divoff sou zarukou kvality v kontextu reality je ten pravdivej pribeh az znepokojive uveritelnej mne uz na siry more nikdo nedostane maximalne se tak cachtat u brehu tim to hasne

Ideální zbraň (1991)

Nejlepsi Speakmanuv film?! tak to sotva na smrtici nabidku a ranu bez milosti to nema ani nahodou u mne tri hvezdy vylozene za Jeffa kterej nikde jinde nebojuje tolik jako tady kdyz za celej film ztriska kazdyho kdo mu vstoupi do cesty jinak je ten film ale hrozna sracka a ze to delal Paramount? no jenom aby si tu s toho vsichni neustrikli do textilu...

Turbulence 2: Strach z létání (1999)

Turbulence zaznamenala zmizenim z kina co se prvniho filmu tyce posun kupredu dvojka je jednoznacne vetsi zabavna thrasharna nez prvni super vaznej film uvedenej v kinech co si hral na neco co proste nebyl tohle je klasicka zetkova zabava a k hodnoceni tady na csfd se uz vyjadrovat nebudu pobavil mne celkem v poho hlaskujici zaporak tradicni snuska stupidnich dialogu a vsemu co k tomu patri podle teto uzasne filmove databaze 27 nejhorsi film no jak chcete mne se takovy ulety proste libi a nestydim se za to

Mrtvý bod (2000)

Jak daleko mame jet? to se zeptejte tesly! no tak lidi ten rating tady je krutarna ja wynorskimu odpustim cokoli i tu pulku vykradenou z jinych filmu a mimochodem tu havarii letadla z Cliffhangera sem videl aspon v peti dalsich filmech na csfd je hromada horsich filmu naopak silne nadhodnocenych ja sem mozna nekritickej Wynorskiho fanousek ale pro mne je tohle zabavna forma odpadu takze standartne za tri