Tornádo (1996) (TV film)

Jedna rada pro tvurce kdyz nejsou prachy ani na prumerny efekty radsi se do do tohoto zanru neserte sympatak Bruce to nevytrhne

Kolaps (1996) (TV film)

Co muze vzniknout jinyho v koprodukci nemcu z hajzlhrochem v hlavni roli nez kravina? tezko rict ale zase sem se z toho uplne neposral existujou i mnohem vetsi shity

Sci-Fighter (2004)

Scifi mrdka s Donakem trapakem nemusim tohoto herce ani jeho filmy Lamas a Cynthia uz jsou tezce za zenitem takze na tom tezko hledat nejaka pozitiva...

Timelock (1996)

Škoda, že John Eyres tohle jenom produkoval a nerežíroval. Výsledek možná mohl být o třídu lepší, ale možná, že věděl proč. Je to každopádně plus mínus jak píše Lacike a Speakman s dlouhými vlasy je opravdu fail. Sice je tu poprvé a asi i naposledy možnost vidět ho jako záporáka, ale tady je jen jedním z mnoha. No a někdejší Bondgirl Maryam dAbo už musela v té době být taky v pěkných sračkách když vzala hlavní roli v tomto pochybném filmu. Nebudu zase tak krutej a na opakované shlédnutí aspoň tu jednu hvězdu dám, protože jsem po pravdě ve své právě končící masivní sesion trashových filmů viděl i o dost větší sračky, ale to neznamená, že bych tohle dílko mohl komukoliv doporučit.15%

Ocelová aréna (1994)

Debilita tesil jsem se na pekny souboje z mecem ale v takhle trapackym provedeni je to urazka hlavni hrdina je naprosto nabuzlej neakceptovatelnej kreten film jako by si chtel hrat na Americkyho samuraje ale tomu nedosahuje ani po spicky malicku

Vzdušný úder (2004)

Napad uchazejici zpracovani silene moc vlastenectvi malo akce byl sem zvedavej na film obsahujici vrtulnikovy akce ale tenhle mne nenadchl nemyslim ze by to bylo na odpad ale koukat na to znova to asi radsi taky ne

Protektor (1998) (TV film)

Cernej drsnak Peebles tvarici se ze je pornoherec?! hodne spatnej vtip a zase jeden za kazdou cenu zajimave se tvarici thriller kterej ze zacatku jeste jakztakz zaujme ale jak stopaz pokracuje a futr neni konec tak spis unudi k smrti hodina by stacila delsi tahle blbost fakt bejt nemusela

Konec světa (2008)

Bacha Frede tady uz zacinas padat do opravdovych katastrof ta nuklearni byla jeste docela prca tady by ale nehrozilo vic dementni zabavy je to takovy az moc seriozne pojaty a to mi k tomuto tvurci zkratka nesedi

Souboj na obloze (1997)

Nudna letecka akce stokrat videne predvedeno po stoprve madsen jeste ujde ale akcni antiherec Chad mc queen? toho vazne nemiluju Mc Donald se na pravy shity teprve chystal ale uz toto naznacovalo co prijde

Smrtící hrozba (2000)

Standartni sracka velmistra jmenem John Terlesky a trochu moc nadhodnocena nezda se vam? Roy Scheider tomu trochu udrzi uroven ale i tak je smutny sledovat do jakych bazin se na prelomu stoleti propadl