Prometheus (2012)

Asi pujdu proti proudu, ale ja byl celkem spokojenej... Samozrejme asi jako kazdej druhej sem cekal genialni dilo, coz se bohuzel nestalo. Ale podle mne ma tenhle film tak spatny hodnoceni prave pro premrstena ocekavani vetsiny divaku od nej. Natocit tohle nekdo bezejmenny a nebyt to prequel tak kultovni sagy, urcite by tolik lidi nebrblalo a nehledalo za kazdou cenu hnidy v dejovy lince. Ikdyz pravdou je, ze obcas se posadka tak vyznamne vesmirne mise, snad s vyjimkou robota Davida, chova rekneme jako parta malych deti na skolnim vylete, coz film zbytecne srazi dolu.

Po krk v extázi (2004)

Skvele obsazeni, slusny scenar a ne zas tak slozita zapletka, jak by se dle zdejsich komentaru mohlo zdat... ke konci to trosku ztraci dech, aneb cekal jsem neco origaneljsiho, prekvapivejsiho... premital jsem mezi *** a **** no a musim proste aspon za Siennu Miller v podvazcich a posledni cca pulminutu filmu dat hvezdicky ctyri ;) btw... imho v jedne scene s pistoli v ruce Daniel Craig paroduje Jamese Bonda a pritom se prvni bondovce upsal az v roce 2005 :_) potesilo!!!

Projekt X (2012)

Pro mne konecne "Teenage Comedy" 21. stoleti.... uz zadnej "High School Musical" a podobny sracky o tom jak se looser stane clenem fotbalovyho teamu apod... :_) Tohle je opravdu vic ze zivota dnesnich nactiletych nez vesechny ty nacancany pohadky. A jsem velmi rad, ze se na nas nakonci filmu nevyritilo zadne ocekavne moralni ponauceni, ze tohle se nedela a vsichni si to zpetne uvedomili ;)

Newsroom (2012) (seriál)

Vybornej scenar i herci, jen obcas az prilis patosu, doslovnosti a dobrosrdecnosti hlavnich postav. Netusim jestli to ve statech opravdu takhle chodi, ale sceny treba "chvile po zprave o zabiti Bin Ladina" sem nejak nemohl tak uplne stravit, tyhle sceny sileneho nacionalismu miseneho s velkym patosem mi pripadaly dost prestrelene... Pro mne tenhle serial zatim slabsi **** nebo silnejsi ***. Update: Po nekolika dilech prave vysilane druhe serie menim na tri hvezdy. Aneb prvni serie ma ode mne slusnych 75%, druha o dost horsi je zatim nekde kolem 45% a myslim ze ji ani nedokoukam, bohuzel :_(

Na vlastní nebezpečí (2007)

Jak uz v Photoshopu nevkusne preretusovany plakat a jmeno rezisera dava tusit, tak tohle je vpravde ODPAD! Jednu * davam jen za to, ze v tom filmu maj obe herecky luxusni kozy a ukazou je :_)

Texaský kat (2011)

Pri toceni prestrelek, obleceni hlavnich hrdinu a pouzivani zbrani se rozhdone nezapre, ci ze je Ami Canaan Mann manzelka :_) Hned jsem si vzpomel na HEAT.... jehoz kvalit tohle dilko bohuzel zdaleka nedosahuje, ale zaroven nejde o nic vylozene strasneho. Minimalne za domaci shlednuti to urcite stoji.

Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko (2011) odpad!

Tak tohle si ani 11. zari nezaslozilo! Aneb pripomelo mi to necim pamatnou vetu z The Simpsons "Ahoj, jsem Tom Hanks, nase vlada nema duveru lidi a tak si najimaji mne" :_)

Hrdina ulice (2010)

Pro mne mile prekvapeni. Necekal jsem nic a dostal jsem ke shlednuti neco. ;) Skoro jsem cekal dalsi bezduchou "superhrdinskou" taskarici... nastesti se tak nestalo a uplny konec to u mne vytahl ze *** na ****

Krev na křídlech (2010)

Mam rad Rourkeho, mam hodne rad Billa Murraye, Megan je kocka.... ale ten film je strasna ptakovina.... bohuzel :_(

Moje letní prázdniny (2012)

Celkem slusnej material s trosku pritazenym koncem... a se dvema opravdu skvelejma forama "destnik" a scenka s R.T. Burnsem nakonec :_)