Pompeje (2014)

john snow měl raději zůstat v černém hradu a bránit zeď, v teplých krajinách mu to moc nesvědčí.

Útok na Bílý dům (2013)

Nedokážu si představit větší trauma pro 11 ti letou dívku než sledovat jak umírá její pan prezident...

Stíhači Red Tails (2012)

Takhle to dopadá, když vezmou v 21. století partu černochů z basketbalového hřiště a posadí je do letadla z druhé světové války ... Původním úmyslem bylo vyzdvihnout letku černochů a ukázat, že můžou být stejně tak dobří jako bílí piloti, místo toho z nich udělali ve filmu cvičené opičky, ze kterých musí před každým sestřelem vypadnout kůl hláška, stejně tak po každém sestřelu a poněvadž nemají banán v hubě, tak stíhají kůlovat i během soubojů. Můžou si to ale dovolit, protože jejich letadla nejdou sestřelit, když už se do nich někdo trefí, dokáží s ním přistát, i když nepřistanou, zřítí se a na zemi vybouchnou, stejně to přežijí, když zkončí v koncentráku, stejně utečou. Své kvality pak dále prokazují sestřelením celého německého letectva, i když sami předtím neměli žádný bojový souboj. Nejspíš se ale báli, že pár bystrých diváků si všimne, že tu něco nesedí, tak tedy nechali alespoň jednoho umřít... víc ale ne, to už by emerická armáda dostávala moc na prdel. Když už ale někdo musí umřít, tak trochu hrdinsky... takže není nic lepšího než nechat pilota rozsekat kulometama z me 262, cca 10 průstřelů stačí, nemůže jich být ale zase moc, to by pak umřel moc brzo a nemohl dalších 10 minut blbě pindat ... Pěkné záběry letadel, možná kdyby nechali jenom je a vystřihli zbytek filmu, udělali by líp.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Sookie se úspěšně prošoustala až do konce 4 série, čímž ji tedy gratuluji, ale v některých věcech by si už mohla udělat jasno :) Poslední díl mne úspěšně navnadil na další sérii takže šup sem s ní.

Orphan (2009)

Je to škoda, tak stupidní půlhodinku filmu jsem už dlouho neviděl. Kdyby se ze začátku vcelku inteligentní manžel neproměnil na homera simpsna a ostatní postavy ve filmu nepostihla demence, byla by to parádní čtyřka, jak za pointu, tak i napětí a vlastně průběh 80% filmu.

Defendor (2009)

Kick ass pro dospělé.

Monstra vs. Vetřelci (2009)

U Hawkingova křešla, nebylo to špatné. Vtipné postavy, hlášky, jenom to mohlo být trochu delší. Bohužel, nic nového pod sluncem.

Vyvolávač deště (1997)

Pokud chcete být skutečně úspěšný právník, musíte překročit jisté hranice, a pak se z vás stane slizoun Drummond, který si už ani nepamatuje, kdy se zaprodal poprvé. (nebo ano? :) ) Než bydlet na zámku je lepší bydlet na půdě a zachovat si svou čest.