Ticho před bouří (2019)

Ten moment, keď si forma inteligencie uvedomí samu seba, je zlomovy okamih, kde sa jeden dej končí, ale další začína.

Vrať se do hrobu! (1989) odpad!

Zbytočný film, ktory sa snaží tváriť že je o niečom. V Skutočnosti to, čo sa scenaristi posnažili natiahnúť na 96 min., tak priemernemu človeku dôjde za 5 minút. Totálne zbytočný film, ktorý vznikol na konci zbytočného režimu.

Paříž 15:17 (2018)

Dokonala majstrovska praca, v kazdom smere.

Pán Ježiš na návšteve (2013) (TV film)

Film, ktorý zobrazuje absurditu ľudského života, alkohilzmus krížený s tradičným náboženstvom, v bohom zabudnutej dedine, kde ľudia obmedzení vlastným poznaním, hľadajú dôvody, prečo vlastne žiť.

Kolonáda (2013) (seriál)

V porovnani s inymi SK serialmi vsadzaju tvorcovia serialu na bezny zivot a problemy beznych ludi. Podla mna je to dokonaly serial vratane hereckych vykonov.

Banklady (2013)

Hned v prvom momente ma uputala perfektna retro scena a herecke vykony, prihliadnuc na smrtelnu nudu pri praci v tovarni, sa mi zachcelo ihned vylupit banku, zhrabnut prachy a odletiet na Capri. Pochybujem vsak, ze k tomu najdem taku dobru babu ako je Nadeshda Brennicke v tomto filme. Film je robeny podla mna velmi dobre, bez klasickych klise, z dobrou kamerou a bez nudnych sablon. Super.

Dáždnik svätého Petra (1958)

Je to super pohodicka, mam rad taketo lahke romantiky, kiez by to bolo take lahke aj v nasom zivote. :)