Dva nosáči a rádio (1982)

První z komedií s Thomasem Gottshalem a Mikem Krúgerem, která u nás bohužel někdy neběžela. Viděl jsem ji několikrát v německé TV a příjemně jsem se bavil. Snad se někdy dočkáme i u nás.

Dva nosáči a video (1985)

Poslední z komedií s Thomasem Gottshalem a Mikem Krúgerem, kteří se pomocí speciálního videa dostávají přímo do filmu. Velmi oblíbená komedie před mnoha lety. Bohužel nechápu, proč u nás nevyšel ani na VHS ani na DVD. Snad jednou …………..

Dva supernosáči (1983)

Zábavná jednoduchá německá komedie. Druhá ze čtyř komedií s Thomasem Gottshalem a Mikem Krúgerem. A vězte, že Knorr to nejlepší z přírody ……:-)

Fantomas kontra Scotland Yard (1967)

Třetího Fantomase mám nejradši i když je trohu jiný. Škoda, že nenatočily plánované další díly, škoda. Takhle nevíme jak to s tím fantomasem bylo.

Fantomas se zlobí (1965)

Druhý díl Fantomase je stále zábavný a stává se z něho témeř sólo pro Louis de Funese, který tu má daleko větší prostor než v prvním díle. Stále je to velká zábava občas připomínající Jamese Bonda (zloduch v sopce unášející vědce)

Četník a četnice (1982)

Četník a četnice je bohužel poslední a nejslabší z celé série. Film je poznamenaný smrtí režiséra (zemřel uprostřed natáčení), bohužel je to i poslední role Louis de Funese. Alespoň se vrací do filmu původní představitelka Cruchotovy ženy.

Četník a mimozemšťané (1979)

Četník a mimozemšťané je pořád zabavná komedie i když na Louis de Funesovi jde znát, že zestárl a onemocněl. K tomu zde hrají už jiní četníci a dokonce i jeho ženu hraje jiná herečka. Ale výborná zábava to ještě je.

Četník ve výslužbě (1970)

Četník ve výslužbě už je slabší, ale stále jsou zde alespoň všichni četníci původní. Trochu tu chybý Nicole, Cruchotova dcera. První půlka je zábavnější, konec už je slabší a překombinovaný.

Četník se žení (1968)

Četník se žení se vrací k původnímu filmu. Nejradši mám scény když se Cruchot zamiluje a mezi ním a jeho budoucí ženou to jiskří. Skvělá komedie

Četník v New Yorku (1965)

Četník v New Yorku je slabší než první film, ale oblíbil jsem si scény na lodi a také z konference Četníků.