Stormbreaker (2006)

Akční komedie pro teenagery. Průměrná komedie plná hereckých osobností, z nichž mě nejvíc pobavil "pan ŠKLEB" Andyho Serkise. Protože film je natočen na motivy slavné knižní série, tak jsem zvědav, zda-li se dočká nějakého pokračování.

Shrek 2 (2004)

Shrek 2 si udržel úroveň jedničky a stal se tak dalším skvělým animovaným filmem pro celou rodinu, už se nemůžu dočkat Shreka Třetího :-) Milým přírustkem je Kocour v Botách se svýma kočičíma očima.

Shrek (2001)

Shrek je báječná pohádka pro dospělé plná narážek a odkazů na jiné filmy. Mimořádně povedený a zábavný animovaný film pro celou rodinu.

Maniac Cop III - Odznak mlčení (1992)

Třetí díl už poněkud ztrácí dech, ale pořád je to ještě slušný horůrek. Jen škoda, že nevznikl nějaký další a lepší díl.

Maniac Cop 2 (1990)

I druhý díl je vcelku vydařený a pokračuje tam, kde jednička končila. Matt, vraždící policajt ze záhrobí i nadále likviduje své trýznitele, ale i ty, kteří ho ohrožují

Maniac Cop (1988)

Celkem vydařený horor v němž se zavražděný policista vrací k životu, aby se pomstil svým vrahům, ale stává se vraždícím monstrem. Kdysi dávno u nás vyšlo na VHS. Nepřehlédnutelný Robert Z`Dar se pro tuto roli narodil.

Čelisti 3 (1983)

Trojka Čelistí mě velmi zklamala. Viděl jsem nesestříhanou dvouhodinovou verzi, ale stejně nestála za nic. Vůbec nejhorší jsou triky a plastový žralok na závěr, prostě hrůza. Škoda, tohle se fakt nepovedlo.

Čelisti 2 (1978)

Druhý díl se nese v duchu jedničky a vůbec není špatný. Sice postrádá děsivou atmosféru z jedničky, ale stále je to výborná a napínavá podívaná. Hold má postava Šerifa smůlu na velké bílé žraloky

Čelisti (1975)

Nezapomenutelný horor Stevena Spielberga, který uměl výborně vytvořit napětí a hodně moc mu v tomto filmu pomohla geniální hudba. I přesto, že měli tvůrci při natáčení tohoto filmu velké nesnáze, vzniklo jedinečné a nepřekonatelné dílo světové kinematografie. I když jsem tento film viděl snad 100x , žralok mě stále dokáže vyděsit. Bravo Stevene, bravo.

Mumie se vrací (2001)

Mumie se vrací je vcelku dobré pokračování, které se nese v duchu jedničky a vrací se i postavy z původní Mumie. Druhý díl je sice už trochu přeplácaný a překombinovaný, ale pořád je to skvělá zábava.