Bláznivá dovolená v Las Vegas (1997)

Bláznivá dovolená ve Vegas je trochu slabší, ale stále velice zábavná. Opět se zde vrací jak rodinka Griswoldů, tak i bratranec Eddie i se svou rodinkou.Mohli by natočit další Bláznivou dovolenou, kde by mohl být Clark už dědečkem. Po tom co jsem viděl Chevyho Chase v komedii Zoom a Beverly D`Angello v komedii Naši mě našli si myslím, že na to už mají.

Vánoční prázdniny (1989)

Vánoční prázdniny jsou nejlepším filmem ze série Bláznivých dovolených. Všem doporučuji, opravdu skvělá komedie s návodem na to, jak si ukrást v lese Vánoční strom i s malým návštěvníkem z přírody.

Bláznivá dovolená v Evropě (1985)

Griswoldovi jedou na dovolenou do Evropy. Vtipná komedie, pro nás ještě zajímavější o to, že vidíme jak nás Evropany vidí obyčejní Američané :-)

Bláznivá dovolená (1983)

Skvělá komedie o zajímavé dovolené rodiny Griswoldů. Dlouho jsem se nebavil tak, jako u této komediální série s Chevym Chasem a Beverly D`Angelo.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Tak poprvé jsem byl tímto filmem zklamán, ale zas tak špatný nebyl. Problém byl v obsazení, nebyla žádná herecká osobnost (krom Lance Henriksena), která by utáhla celý film jako to udělala Sigourney Weaverová ve všech Vetřelcích. Jsem zvědav jak asi dopadne pokračování AVP 2

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Od čtvrtého Vetřelce jsem toho moc nečekal a tak jsem byl příjemně překvapen. Elen Rypleyová s náturou vetřelce - skvělé. Sigourney Weaverová podala opět skvělý a přesvědčivý výkon. Jen konec je tentokrát slabší, ale celkově jde opět o zdařilé pokračování. Nezapomenutelné jsou scény s vetřelci pod vodou.

Vetřelci (1986)

Vetřelci, snad nejlepší pokračování v historii. Sci-fi Horor se změnil v prvotřídní akční sci-fi. Skvělá atmosféra, skvělá hudba a hlavně nezapomenutelný souboj Elen Rypleyové s ………………………………………….!

Vetřelec (1979)

Vetřelec je prvotřídní tajemný horor. Skvělá atmosféra, tajemná hudba a hlavně skvělý výkon Sigourney Weaverové - co víc může člověk dodat!

Mistr loutkář III: Toulonova pomsta (1991)

Třetí Mistr loutkář dějově předchází ca o 45 let prvním dvěma dílům. Odehrává se během 2.světové války, což vůbec neškodí a řekl bych, že je lepší než první dva díly. A dočkáme se zde nové šestiruké loutky.

Mistr loutkář 2 (1990)

Druhý díl Mistra loutkáře pokračuje tam, kde první díl skončil. Loutky stále střeží tajemství života a k tomu se snaží získat ingredience k oživení svého stvořitele Mistra loutkáře. Hlavní ingrediencí je však lidký podvěsek mozkový, což ale pro vražedné loutky není problém, že? Osobně jsem na chuť sérii o vraždících loutkách přišel postupně, škoda, že u nás v ČR vyšly jen první 3 díly na VHS.