Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
11 fanoušků
/ 7 bodů
Chandler81
Tomáš
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Sci-Fi
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Poslední Mohykán
(1992)
Gran Torino
(2008)
Sedm
(1995)
Vrána
(1994)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Matrix
(1999)
Forrest Gump
(1994)
Sekretariat: Příběh šampiona
(2010)
Tři dny ke svobodě
(2010)
Králova řeč
(2010)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(11)
VášaVF
Prezidentka
Milie31
Scotsman
PoznejFilm
PoznejFilmCz
tomas tezky
Tarbusak1
tomaszato2
VasaFlasa
Nizz