HorrFi

HorrFi

okres Praha

17 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Sinister (2012)

  Dostal jsem ještě mnohem víc než jsem čekal, skvělá atmosféra, super lekačky, děj je sice předvídatelnej (teda aspon pro hororový fanoušky), ale tady mi to vůbec nevadilo. U tohohle hororu jsem se po dlouhej době fakt trošku bál a pořádně lekl (zvlášť při tý scéně se sekačkou) ... Tohle je po Paranormal activity 1 (bez ohledu na zdejší hodnocení) asi nejlepší horor posledních let a ikdyž mam filmy radší s titulkama, tak se těšim na dabing :)Tenhle horor fakt doporučuju :)

 • poster

  Plivu na váš hrob (2010)

  Nepřečtl jsem si o čem tenhle film je. Mladá krásná spisovatelka jede na venkov psát knížku, aby měla klid a zdejší burani nejsou na žádnou namyšlenou městskou pipku zvědaví :)Nebyla tu podle mě jediná scéna, která by mohla diváka nudit, dobré herecké výkony, pořádná dávka napětí, brutality a pomsta Jennifer ta byla prostě dokonalá. Hodnotit tenhle film 2 hvězdičkama a méně je pro mě těžkej nevkus :)

 • poster

  Storm Warning (2007)

  Zatim asi jeden z nejlepších exploitation filmů co jsem viděl.. rodinka psychopatů v čele s tatkou je fakt nezapomenutelná.. film je dost brutální ale neni to zas taková brutalita ze který by se vám zvedl žaludek.. dialogy dvou bráchů a jejich táty taky stojí za to, tohle je prostě špičkovej film !80%

 • poster

  Angst (1983)

  Syrovej, nepříjemnej a depresivní film. Erwinu Lederovi role sedla jak vyšitá. Scéna v podchodu je brutální a hudba je taky super. Jeden z nejlepších hororů který jsem viděl za poslední 2roky ne-li nejlepší. Tomuhle filmu nemám co vytknout. Snad jenom že náladu opravdu nepozvedne.

 • poster

  Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

  Něco tak nádhernýho a dokonalýho jako Vykoupení z věznice Shawshank se už těžko někdy natočí.

 • poster

  Klub rváčů (1999)

  Asi jsem neměl všech pohromadě, když jsem dal tomuhle filmu 3*. Podíval jsem na něj znova a zjistil jsem, že je to opravdu skvělej film s Bradem Pittem, kterej nikdy nebyl můj velkej oblíbenec, ale díky tomuhle filmu se mým oblíbencem stal.

 • poster

  Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

  Ta myšlenka že člověk místo stárnutí mládne mi přijde perfektní.. neni to nejlepší film Davida Finchera ale i tak by se vešel mezi 20 nejlepších filmů co jsem kdy viděl a celej film mě donutil přemejšlet o životě a předevšim první třetina filmu byla skvělá..

 • poster

  Volný pád (1993)

  Ten moment kdy už toho má člověk plný zuby určitě zažil aspoň jednou každej z nás a já se vůbec nedivim člověku, kterýmu ruply nervy v tropickým vedru uprostřed betonový džungle a ten americkej systém tomu taky určitě moc nepomohl.. Volný pád je výborně zrežírovanej film s naprosto úctihodným hereckým výkonem Michaela Douglase.. takhle má vypadat stará poctivá filmařina :)

 • poster

  Smrt ve tmě (2016)

  Tomuhle já říkam masterpiece ! Takovejch filmů, kde dostanou mladý hlupáci lekci od starýho slepýho veterána by mohlo bejt víc.. tenhle film se přesně trefil do mejch hororovejch chutí a nemůžu mu vytknout vůbec nic.. chvílema sem napětím sotva popadal dech a užíval si tu bezmoc mladejch zlodějíčků, který si vybrali opravdu špatnej barák.. super scénář, super kamera a super režie..

 • poster

  Leatherface - zrození (2017)

  Známýmu sem psal zprávu, že tohle je pro mě po Hooperově verzi z roku 1974 ta nejlepší záležitost s Koženou tváří co jsem kdy viděl, ale když opadly emoce, tak jsem o tom začal víc přemejšlet a nejlepší je pro mě tohle.. pro mě jednoznačně horor roku 2017 a to by mi mohl změnit už jenom Escape from cannibal farm.. Leatherface hned na začátku nabere neskutečný tempo, který si bez přestávky udrží až do konce.. několik scén tu bylo naprosto špičkových a celkově to nemělo chybu.. scéna se sežráním za živa prasatama je nezapomenutelná..