Americká nakládačka (2020)

Tak tohle byl snad nejslabší film se Sethem Rogen co jsem viděl.. námět dobrej, ale zpracování slabý, nemastný a neslaný nebo nevim co je vtipnýho na tom, když Ben představoval pradědovi vymoženosti moderní doby a tvářil se u toho tak důležitě, první půlka byla dobrá, ale druhá už slabší..

Americký zločin (2007)

Podle komentářů který jsem si tu četl jsem čekal mnohem drsnější podívanou a větši masakr, ale je to jenom čsfd a člověk si stejně musí udělat názor sám.. čekal jsem něco co mě totálně sejme a bude to mimořádnej filmovej zážitek jenže k tomu to mělo dost daleko.. řekl bych, že toho dramatu tam zas tolik nebylo a nebylo to natočený takovou formou která by nějak šokovala.. trochu mi vadilo to častý prolínání scén ze soudu a scén z domu kde byla Ellen Page uvěžněná..

Amigo (2019)

Další úplně zbytečně podhodnocenej film, protože někdo možná fakt čekal komediální drama, takže taky nechápu zařazení k žánru komedie.. Španělé mě málokdy zklamali a u tohohle bizáru jsem se fakt ani trošku nenudil.. děkuju pornogrindovi za připomenutí tohohle filmu.. poctivejch pět to teda neni, ale to už musí posoudit každej sám..

Amnesiac (2015)

K Misery bych to zas tak moc nepřirovnával ikdyž je pravda, že děj to má podobnej a ta myšlenka je taky dost podobná.. nicméně Amnesiac má tuze šokující konec.. neurazí, nenadchne.. hodně silný 3..

Amoklauf (1994)

Sonda do duše psychopata.. byl jsem na to hodně zvědavej, ale ,,běžnej" divák si to klidně může odpustit a věnovat těch 65minut svýho života něčemu důležitějšímu.. Uwe Boll je zvláštní člověk..

Angst (1983)

Syrovej, nepříjemnej a depresivní film. Erwinu Lederovi role sedla jak vyšitá. Scéna v podchodu je brutální a hudba je taky super. Jeden z nejlepších hororů který jsem viděl za poslední 2roky ne-li nejlepší. Tomuhle filmu nemám co vytknout. Snad jenom že náladu opravdu nepozvedne.

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Bez diskuze lepší než první díl a kdo tvrdí že ne, tak by se měl nechat odborně vyšetřit, ale ted vážně.. Sandberg si spravil reputaci po v mých očích průměrným Zhasni a zemřeš.. je pravda, že Annabelle 2 má hrozně pomalej rozejzd, jenže pak přijde ta dravá duchařina.. fungující lekačky, výborná atmosféra, super kamera a lehkej náboženskej podtext v podobě řádový sestry a dívek tomu nasadil korunu.. jezdící křeslo bylo taky fajn..

Antikrist (2009)

Zvláštně natočenej, ale dobrej film se super hereckýma výkonama Willema Dafoea i Charlotte Gainsbourgové. Zahráli to opravdu dobře, ale celkově jsem od filmu čekal něco trochu jinýho ikdyž jsem se opravdu nenudil a né že bych byl nějaká citlivka, ale některý scénky byly opravdu dost brutální. 75%

Apokalypsa (1979)

Apokalypsa rozhodně neni nejlepší film o vietnamský válce, ale je to výbornej film ikdyž s několikama zdlouhavýma a nudnýma scénama. Nejlepší film o vietnamský válce je pro mě PLATOON a vždycky bude.

Apostle (2018)

Pro mě největší letošní hororový zklamání.. fakt nesnášim, když má film přes dvě hodiny, ale z toho hodinu a půl se skoro nic neděje a ten konec už to fakt nezachrání.. potenciál dobrej, ale ani nevim jestli bych to vůbec nazval hororem.. spíš to je mysteriozní thriller..