Ti druzí (2001)

Opravdu skvělej horor se skvělou atmosférou a napínavým dějem, kde exceluje Nicole Kidman která jinak nepatří k mým oblíbenkyním a určitě se vejde do TOP 10 hororů co jsem kdy viděl (zatím). Doporučuju všem !

V peřině (2011) odpad!

Hrozná pitomost prostě :)

Sinister (2012)

Dostal jsem ještě mnohem víc než jsem čekal, skvělá atmosféra, super lekačky, děj je sice předvídatelnej (teda aspon pro hororový fanoušky), ale tady mi to vůbec nevadilo. U tohohle hororu jsem se po dlouhej době fakt trošku bál a pořádně lekl (zvlášť při tý scéně se sekačkou) ... Tohle je po Paranormal activity 1 (bez ohledu na zdejší hodnocení) asi nejlepší horor posledních let a ikdyž mam filmy radší s titulkama, tak se těšim na dabing :)Tenhle horor fakt doporučuju :)

Temnota (2002)

Nic extra jsem od toho neočekával, ale byl jsem příjemně překvapenej. Děj je sice předvídatelnej, ale atmosféra je perfektní a některý lekačky se taky povedly.

Mrs. Doubtfire - Táta v sukni (1993)

Jedna z nejlepších komedií mýho dětství u který jsem se fakt vždycky zasmál a i po cca 10letech co jsem ji viděl mě rozesmála :)Nemám vážně co vytknout.

Cizinec v domě (1989)

Nevim proč tenhle film má jenom 8 komentářů :)Neříkam, že je to skvělej film, ale při nejmenším námět je skvělej :)

Klub rváčů (1999)

Asi jsem neměl všech pohromadě, když jsem dal tomuhle filmu 3*. Podíval jsem na něj znova a zjistil jsem, že je to opravdu skvělej film s Bradem Pittem, kterej nikdy nebyl můj velkej oblíbenec, ale díky tomuhle filmu se mým oblíbencem stal.

Brubaker (1980)

Trochu zvláštní film z vězenskýho prostředí :)85% si podle mě nezaslouží, ale koho to zajímá ?:)

Motýlek (1973)

Motýlek je první film, kterej mi dal chut přečíst si i knížku :)Některý scény byly celkem nudný, ale jinak je to krása a jeden z nejlepších věženských filmů vůbec :)

Vrata do podsvětí (1987)

Průměrnej horůrek co neurazí :) V dětsví jsem to neviděl, možná bych byl nadšenej víc :)