Superbad (2007)

Hrozně jsem přál všem třem, aby se dostali pod kalhotky :)Jedna z nejlepších komedií co jsem za poslední 2roky viděl. Zasmál jsem se a nenudil jsem se. Doporučuju!

Cesta draka (1972)

Dneska už možná ty souboje v Cestě draka tak nenadchnou, ale v roce 1972 z nich byli fanoušci nadšený asi jako tlustý dítě poprvý v Mc Donaldu :)Nemá cenu řešit děj, ale Bruce je legenda a to už mu nikdo nevezme!

Kameňák 4 (2013) odpad!

Něco tak stupidního a trapnýho jsem dlouho neviděl! Komu tohle může přijít vtipný ??Dát peníze za lístek na Kamenák 4 jsou podle mě brutálně vyhozený peníze. Já moc nepiju, ale ted bych radši ty peníze prochlastal nebo je dal někomu chudýmu, takže jestli máte hodně peněz a přijde vám vtipná každá ,,kravina", tak na to jděte do kina :)

Demolition Man (1993)

V dětství jeden z mojich nejoblíbenějších akčních filmů ikdyž to neni čistě akční film. Naposled jsem tenhle film viděl snad když mi bylo 14, ale hlášku: ,,ty zmrd* jsou rychlý"... jsem si pamatoval dobře ... :D:D Když jsem na to kouknul nedávno, tak mě to už tolik nenadchlo, ale pořád je to dobrej film se Stallonem a Wesley Snipesem :)

Telefonní budka (2002)

Kdybych před 2rokama nevěděl, že je Colin Farrell vynikající herec, tak ted už by mi to bylo jasný :). Nemá cenu nic psát. Všechno důležitý už tady bylo napsáno. Prostě vynikající film.

Dětská hra (1988)

Bože já tenhle horor fakt miluju! Neni to horor u kterýho by se divák klepal strachy nebo se leknutím málem podělal, ale Chuckyho fakt žeru.

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Jedničce se to nevyrovná, ale pořád je to výborná komedie na který jsem vyrůstal a která mě neomrzí ani po letech.

Donšajni (2013)

1* za úctu k panu Menzelovi. Radši bych dal ty peníze za lístek někomu kdo je opravdu potřebuje. Od českých filmů většinou moc nečekám, ale např Probudím se včera mě velice překvapilo. Tohle ale byla fakt nuda.

Boogeyman (2005) odpad!

Jeden z nejhorších hororů co jsem zatim viděl. Absolutní ztráta času.

Sám doma (1990)

Nikdy nezapomenu na ten den kdy jsem tenhle film viděl poprvý u babičky na videu. Bylo mi asi 10 a bylo to o Vánocích. V prosinci mi bude 22, ale tenhle film mě baví pořád stejně jako kdybych ho viděl poprvý. Tomuhle filmu nemám fakt co vytknout.