Interview s upírem (1994)

Tohle je ukázkový příklad toho, že během krátké chvíle se dá zničit přechozích 120 "nadějných" minut.

Vtip za stovku! (2012) (pořad) odpad!

Co to proboha? Ačkoliv to je soutěž, které většinou postrádají smysl, tak je to stále jen pořád v televizi ve kterém jen čtou vtipy. To už si je můžu číst na internetu a nezabiju s tím tolik času. Prostě mrhání časem v televizi.

Tron (1982)

Velmi zvláštní film s dobou grafikou, kterou já, jako člověk narozen relativně nedávno, už bohužel nedokážu ocenit a mohu se jí pouze zasmát, s příběhem, který ovšem mam velmi rád jako milovník sci-fi. Abych pravdu řekl, Tenhle Tron a Tron Legacy mám rád oba stejně a to je dělí téměř 30 let.

TRON: Legacy 3D (2010)

Příjemná oddechová sci-fi, s velmi zajímavým příběhem. Každopádně musím vyzdvihnout největší překvapení a to je hudba od Daft Punk, která mě skutečně velmi překvapila. I navzdory lehce disneyovskému pocitu, musím smeknout a dát 4*.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Nejlepší z nejlepších. Britcom jak se patří. Skupinka potrhlých individuí proti zbytku vesmíru podávaná s přílohou z geniality a vtipu.

Expozitura (2009) (seriál)

původní hodnocení=2*, po delším přemýšlení 3*.. Proč? Abyste pochopili můj čin porovnejte Expozituru a další seriály z produkce TV Nova (Ordinace v růžové zahradě, Kriminálka Anděl etc.) No, myslim, že víc už to vysvětlovat nemusím.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Možná že to většině lidí může přijít naprosto bombové, mě tohle nikdy extra nepobavilo. Donutil jsem se skouknout pár dílů, ale i tak si myslím že je spousta zábavnějších seriálů. Neříkám že to neni zábava, ale nic úžasného. Takový průměr.

Proroctví z temnot (2002)

Moje sestra mi neustále tloukla do hlavy, že tohle je ten nejzlejší film co kdy viděla, že se na to dívat nemam a kdesi cosi... Nevím, jestli to bylo tím, že mi ten film nadhodntila, takže jsem čekal něco mnohem víc, nebo, že to tak doopravdy bylo, ale prostě mi to nijak děsivé nepřišlo. Pravda, mám tak trochu obavy se hnout od obrazovky, abych náhodou někde nespatřil dvě červené oči, ale víc nic. Jinak film je koukatelný, a kdybych předem nevěděl o zřícení mostu v Pt. Pleasant, tak by mě závěr asi i velmi překvapil, což se bohužel nestalo. celkově 3 hvězdičky plus jedna hvězdička za Richarda Gera, který byl opravdu velmi dobrý navzdory (nebo právě proto) tomu, že je to jeho asi jediný horor.

The Mighty Boosh Live (2006)

Ten kdo tomuhle dá méně než 4 hvězdičky, prostě nemá smysl pro humor a zaslouží si aby se k němu všichni otočili zády . Naprosto geniální, legendární, vtipné a úžasné. Nejde to říct jinak. Krásné vyvrcholení už tak dobrého seriálu.

Dexter (2006) (seriál)

Velmi napínavý seriál od kterého jsem nic takového nečekal. Ačkoliv tento seriál nemá žádnou hvězdu co se týká herectví má i přesto ohromnou úspěšnost. Proč? Není to díky tomu že by snad efekty s krví byly tak úžasné, né kvůli tomu že všichni herci jsou tak úžasní (což sice jsou ale to je vedlejší) Je to díky tomu že je to něco nového. Seriál který se točí kolem záporné postavy? To je to co dnešní diváci chtějí a já k nim patřím. Já jsem stejně vždycky spíš fandil záporákům :) 1 série 9/10, 2 série 9/10, 3 série 7/10, 4 série 8/10, 5 série 10/10, 6 série 9/10, 7 série 9/10, 8 série 10/10... Naprosto úžasný konec, který mě skutečně dostal..