Abigail (2024)

Po dlhšej dobe som sa dal nalákať na upírov.Bola to skôr paródia ako horor s vedrami červenej farby.

Advokát (2022) (seriál)

Od začiatku šikovne spracovaný a inteligentný seriál zo súdneho prostredia.

Alfa (2018)

Vykrádačka iných filmov,s kamerou mnoho použitých ťahov z filmu "Koyaanisqatsi".Ako jednohubka to ušlo.

Aliance (2016)

Napriek slabšiemu druhému dielu,sa tento vydaril.Slušné sci-fi.

Alienoid (2022)

Slušné sci-fi by to bolo,ak by sa to kvôli pomaly objasňovanému príbehu neprepadalo do viacerých nudných pasáží.CGI fajn.

Alita: Bojový Anděl (2019)

Úžasná kombinácia anime a hraného filmu,spracovaná family friendly štýlom.Celý príbeh je vytvorený quázi ako prvá časť série,myslím.V pamäti ale ostanú tie Alitine očiská stále priťahujúce pozornosť diváka.Cítiť za tým obrovský kus práce,ktorú vlastne ani nevidíme.Nutnosť vidieť v 3D.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

To bol teda neuveriteľne primitívny odvar používajúci doteraz všetky možné prvky z predošlých blockbustrov a úrovňou pasujúcou pre školáka prvej triedy.

Americká fabrika (2019)

Pracovná sila je drahá,ešte k tomu v Amerike,ale určite všetko v blízkej budúcnosti nahradia roboty.Je to brutálna realita postupne už aj vo Wolkswagene v Bratislave.Robot robí nonstop,nie je hladný,nepotrebuje odbory.Človek ostáva na vedľajšej koľaji.Lenže kto im bude kupovať tie milíony áut čo vyrobia neviem.