Temný případ (2014) (seriál)

Je to velmi dobré, ale není to boží.. Každopádně obrovský respekt oběma hlavním protagonistům, McConaugheymu ještě trochu víc.. Mám za sebou 1. sérii..

Kosti a skalp (2015)

Jako dost úchylný námět, Russell za 1, ale nebyl to můj šálek kávy. Ze začátku to ještě šlo, ale nudný střed filmu nezachránil ani drsný závěr. Ikdyž věřím, že lidi z toho mohou být unešení. Mně to nesedlo.

Pryč od pece (2013)

Dle mě celkem hodně podceňovaný film, Bale klasicky výborný, Woodymu ten hajzlík taky sedl, zbytek hereckého obsazení taky dobrý (Dafoe, Casey Affleck, Whitaker), dobrý hudební podmaz. Patří do červených čísel.

Ant-Man (2015)

Dobrý superhrdina, bylo to zábavné a i dobře udělané, jednohubečka.

Čelisti 2 (1978)

Mnohem slabší jak Spielbergova klasika, takové to standardní druhé pokračování..

Moonraker (1979)

V rámci žánru musím dát 4 hvězdy. Star wars to sice konkurovat nemůže, ale melodie ze 7 statečných, Blízkých setkání třetího druhu, padák, gondola, vznášedlo, spousta super akcí, konečně Čelisti v českém dabingu a hlavně komedie jako prase! Wow.

Špion, který mě miloval (1977)

Super bondovka, hned od začátku. Chytlavá hudba, plno akce, dobré hlášky, solidní námět, sexy ruská bond girl. A poprvé vrah Jaws. V českém dabingu Zub:)

Cashback (2006)

Hrozný paskvil.

Muž se zlatou zbraní (1974)

Celkem zábava, Moore je asi nejlepší Bond všech dob..Goodnightová má libovou postavičku.

Osm hrozných (2015)

Tak za mě super. Všichni víme, že Tarantino si frčí na dialozích a tady to opět potvrdil. Krásně příběh buduje až k parádnímu finále. Na hudbu si vzal božského Ennia = trefa do černého. Bavil jsem se. Dle mě lepší než Django. Fuck Tatum!