Zlo s lidskou tváří (2019)

Efron mě úplně míjí a film celkově je chabý. Je to jenom přehraný zdokumentovaný materiál. I ten výběr herců je poněkud nešťastný. "Sheldon" je tam jak pěst na oko, gay v roli žalobce. Nic šokujícího, nic záživného. 100% nejlepší výkon podává Malkovich, na toho se dívá dobře. A pak naivní Tedova přítelkyně - Kaya Scodelario. Jo, málem bych zapomněl - ubírám hvězdu za vyžraného Osmenta - ten borec mě tak zklamal!!! A to jsem si myslel, že po Šestém smyslu bude mít zářivou kariéru:( Minulo mě to, všude jsem viděl upoutávky a nakonec takové nemastné, neslané nic. I proto takové hodnocení. Nevzbudí to žádné emoce.

Jak se jmenuji: Muhammad Ali (2019)

Perfektní dokument! Ali překročil hranice sportu, je to modla, idol, ikona. Trashtalk, který rozjel, se ve fight businesse používá dodnes. Neskutečně inspirativní.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Po druhém shlédnutí se mi to líbí více než první Avengers. Je to temnější a třeba takový souboj Iron man vs Hulk je super. Jedině, co mi vadí, je zbytečně moc filosofický Ultron.

We Are Still Here (2015)

Jde se přímo na věc, to se mi líbí. Škoda, že toho tajemna nebylo víc, je to spíš gore. Lékačky ovšem slušné. Kamera, zvuk a atmosféra že začátku taky fajn, ale ten rozjetý slaughter vlak ke konci byl na mě moc.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Ale jo, jde to, ikdyž ke konci tomu už dochází dech. Nejlepší je Jessica Lange, ta role jí parádně sedne a pak hezká Kate Mara. Rozuzlení celkem o ničem.

1922 (2017)

Hezké zpracování, ale to je asi tak všechno.

Mama (2013)

Jo, bylo to dobré. Váhal jsem, ale nakonec 4 hvězdy nedám. Po dlouhé době mi přejel mráz po zádech a to se cení. I ten závěr se mi líbil. Rozhodně svěží vítr do vod unylých hororů. Pár hodně dobrých scén, škoda, že jsem se na to nedíval v noci, je tam hodně stínů a venku je strašné světlo! Jo, Jessica vypadá luxusně, ten rockový vzhled jí sedne.

Tajemné okno (2004)

Viděl jsem to už kdysi dávno, ale pamatuji si, že to má super zápletku, kterou člověk rozklíčuje až na konci a kupodivu to má logiku. Dobrý výkon Deppa. Záporák je parádní a je to opravdu jedna z těch lepších Kingových adaptací.

The Changeling (1980)

Na starý horor je to ok. Milionkrát stejný příběh už celkem nudí, ale pořád lepší než některé dnešní výplody. Super je scénka s míčkem a duchařská seance. To mě asi zamrazilo nejvíc. Jinak klasika - křeslo, dveře, zvuky - spokojenost, ale žádné nadšení.

Útok z hlubin (2018)

Takto opravdu ne. Přestalo mě to bavit asi ve 40 minutě díky obrovské koncentraci nesmyslů. No, to jsem ještě nevěděl, co přijde. Butler to tady vážně nezvládl a celkově jsou výkony herců přímo otřesné jak zápal slovenských hokejových reprezentantů v zápase s Německem na MS 2019.