Konzultant (2013)

Dám plnou palbu, nebudu skoupá, bylo to neskutečné pošušňáníčko s dokonalým koncem :)

Pošli to dál (2000)

Strhující herecké výkony a po dlouhé době film u kterého jsem brečela jak malá. Jasně americká brnkačka na city, ale přesto

Už tady nežijeme (2004)

Nemůžu si pomoc, tenhle film byl děsná kravina a NUDA !!!! Pořád jsem čekala co se bude dít, ale kdo není spokojený s tím s kým šoustá a chtěl by šoustat s někým jiným, přece nestojí za to, aby byl o tom natočený film. Že po několika letech manželství už nestřílí ohňostroj, je snad jasné. Na spokojenosti a štěstí se musí pracovat stále, jinak prostě vyšumí

Zpověď americké nevěsty (2005) (TV film)

Cožpak si nikdo nevšiml,že to není myšleno vážně? Proboha je to komedie s velkou nadsázkou a dělá si prdel sama ze sebe

Stavy rachotí (1983) (seriál)

Vystihuje dobu o které bohužel moc nevím. Je mi líto, že lidi v té době měli tak málo radosti ze života a jen dřinu. Někdy nevím na co si stěžujeme :)

King Kong (2005) odpad!

Běžte do háje s tím nadšením. Použiji slova jednoho zdejšího člena- byla to děsná pitchovina a totální ztráta času. Jurský park versus King

Můj milý, můj drahý (2009)

Vida a pak, že René nedovede hrát jinde, než v komedii. Sice ty grimasy Bridget má pořád, ale nejspíš jsou to její mimikry. Logan, mě překvapil, zatím jsem ho nikde neregistrovala .)

Dům pro dva (1987)

Herecké výkony hodné Oskara a silně hutná atmosféra. Bohužel spoustu nevyřčených slov. Člověk se za tmavými brýlemi neschová a dospělost někdy moc bolí.