Kdekoli, jen ne tady (1999)

Konečně film o vztazích, které docela chápu,má dcera má podobnou matku :) Jen je škoda, že trochu nerozvedli téma, proč vlastně otec Ann opustil svoji ženu.A neladila situace, že by celkem zkušená žena nevěděla, že po noci strávené s milencem se mu zásadně nevolá, ani nevnucuje.Spíše naopak, muž by měl loudit, takové zkušenosti mám já hehe. Jinak ok

Král džungle (1997)

Skvěle jsem se bavila, nemělo to chybu :)

Balík peněz (2000)

ble ble ble koukám, že skoro nikdo nepochopil, že to byl úúúúžasný film .)

Vládce prokletých přání (1997)

Líbilo se mi to, a fandové těchto filmů nebudou zklamáni. Akorát bych džina nechala v jeho lidské podobě, působil hrůzostrašněji :)

Tajný život včel (2008)

Díky za ten krásný film o naději a lásce. Dakota se stává úžasnou herečkou a je přirozený talent. Moc jí fandím a přeji ať nezapadne mezi rozmazlenou smetánku. O Latifah netřeba slov, tu bych brala za kámošku hned :)

Šifra mistra Leonarda (2006)

Kniha je teda vážně o moc lepší, ale nezoufejte -Andělé a démoni jsou lahůdka i když tam hraje padoucha můj oblíbenec .)

Milovaný cizinec (1996) (TV film)

Tento jak koukám nedoceněný film se mi moc líbil. No někdo má život na hovno a neví kam patří a někdo zdá se si dokonce může vybírat. Asi se nechám praštit do hlavy :)

Loupež po italsku (2003)

super pokoukáníčko, akorát škoda, že tu Mark neukazuje svaly a Jason se nepere

Černý rytíř (2001)

Trhněte si všichni nohou, aby jste se nepotentovali s tou kritikou. hnidopiši s maďarskýma vlajkama a co jako. byla to luxusní prča a Lawrenc si navždy zjískal mé srdce už v komedii s Timem Robinsnem Není co ztratit. Pokud vm nevyhovují banální komedie pro zábavu pusťte si doprdele Hamleta..... amen