Loupež na úrovni (2013)

Tomuhle říkám film s překvapením :D Celou dobu jsem měla přiblblý úsměv na rtech. Žádné složité machinace a poskakování pod lejzrovýma bleskama a oblbováním kamer a různých technických hejblátek,kterým hovno rozumím :) Herci,kteří nevypadají jako by vypadli z módních časopisů,ale lidé :D Volám bravo hip hip

Sex Tape (2014)

Jedna hvězda-jen za odvahu takovou trapnou kravinu natočit.

Šéfové na zabití 2 (2014)

Sice si půjčili většinu děje z jedničky,ale smála jsem se a bylo to možná i vtipnější. Jenifer, teda pokud tahle úchylka takhle fakt vypadá-lituji. Hrát ženu závislou na sexu-pěkná fuška :D

Půlnoční běh (1988)

Moc dobrý film a ani jsem si nevšimla, že byl tak dlouhý :)

Čtyřicítka na krku (2012)

Na tomhle filmu je zajímavé akorát to,že tam hrají skutečné děti a manželka režiséra :) Jinak kravina, která docela sympaticky uteče i přes dlouhou stopáž.

Nezlomný (2014)

Jsem docela zklamaná :( Mnohem lepší filmy na toto téma lze najít-např Koleje osudu-no co už. Nedovedu pochopit, že když dostal na držku od asi 200 chlapů, že to vůbec přežil.Skoro půl filmu nudná podívaná na chlapy ve člunu-to už bylo zajímavější Otevřené moře- a to tam byli jen dva :D Angelíno zahraj raději zase nějakou Laru Croft, to je alespoň sranda :)

O bílém hadovi (2015) (TV film)

Princezna rozhodně pěkná byla a nevím, kam jste koukali vy :) Pohádka taky ok :)

Švadlena (2015)

Výběr mezi komediíí a dramatem zní-kravina bez poselství :( Jedna hvězda za Kate a jedna napůl za matku a Liama.

Mosazná konvice (2012)

:D Za sebe mohu jen říci,že bych tu konvičku nechtěla.