Dokonalá partie (2005)

Hvězda za to, že jsem to dokoukala do konce-kravina na entou-pokud máte chuť na kvalitní romantický film-www.csfd.cz/film/222523-prazdniny/prehled/ To tam hraje Jack Black, kterého moc nemusím-leč tam, kupodivu mi nevadil

12 opic (2015) (seriál)

Kravina na entou,ale ztratila jsem s tím dost času a donutila se dodívat-na druhou serii už koukat nebudu

Pod kupolí (2013) (seriál)

Mně se seriál líbil :) Sice to sem tam trochu drhlo, ale celek včetně otevřeného konce slušný. Škoda, že pokračování asi neprošlo :)

Vrah přes inzerát (2011) (TV film)

Taky si myslím,že to tak špatné nebylo. Jen škoda,že tak inteligentní člověk nevyhledal pomoc, Taky mi vadí, že tu nebylo rozebráno jeh dětství a vztah s rodiči-kde bylo jádro pudla?

Zeď (2012)

No já jen sledovala a s vyprázdněnou hlavou jsem jen poslouchala vyprávění. Nádherná příroda. Zajímalo by mě, jak bych to zvládla já sama :)

Miluj souseda svého (2014)

Čekala jsem průměrnou komedii a dostala velmi dobré sociální drama. Děkuji za příjemný zážitek. Nesuďme lidi, pokud je neznáme-tohle si musím zapamatovat hlavně já,protože tuhle vlastnost bohužel sdílím s mnohými lidmi.

Dvojníci (2016)

Neuvěřitelné se stalo skutečností-dala jsem plnou palbu naší komedii. Opravdu jsem se výtečně bavila.Tady ty tříhvězdičkoví jsou už fakt asi rozežraní americkýma filmy, že nepoznají kvalitu. No škoda, vidím ale, že naši herci přece jen ještě občas umí :)

Rychlejší než smrt (1995)

Byly to drsné časy. Nevím jestli si někdo všimnul, že Leonardo a Sharon v tomhle filmu vypadají jak praví sourozenci

Ray Donovan (2013) (seriál)

Hernajs ten Jon Voight má šmrnc i po 70tce :) Asi bych byla pro něj moc stará hehe :) Jinak dobrý a uvěřitelný příběh lidí balancujících stále nad propastí.

Ranhojič (2013)

Mám jen jeden problém s tímhle filmem. Jak zvládl cestovat mezi araby a židy-kde se naučil arabsky a jidiš?