Byl to tichý muž (2007)

Obávám se,že takových tichých mužů je hodně. Slater v životní roli.

Provinění (2016) odpad!

Už mi nikdo nevrátí ten ztracený čas :(Otřesná kravina -a Alice Eve bych s chutí vrazila pár facek, za to co předvedla. .Duhamel se hodí tak na role prostoduchých princů -trochu to zachraňoval AlPacino, ale konec posrali všichni.

8 MM (1999)

Po druhém zhlédnutí zvyšuji na plnou palbu-napomohlo tomu hodnocení uživatele Matty. Ti co nemají rádi Cagea mi nevadí, ale ignorovat skvělý výkon je už trochu trapné.Právě jak působil občas rozervaně a sám bojoval s démonem uvnitř zahrál dokonale.Zabíjet ze zoufalství, že nelze nic jiného dělat, musí být hrozné-leč pochopitelné.

Americký gangster (2007)

Souhlasím s těmi, co říkají, že k dokonalosti něco chybělo-emoce a chuť hrát. Roli Joshe Brolina mohl hrát kdokoliv, jak tam byl nevýrazný a Denzel je studený čumák :( trochu to zachránil Crowe, ale u toho jsem zvyklá na špičkové výkony .

I.Q. (1994)

Bez Tima a Meg bych s tím neztrácela čas,dvě hvězdy za ně

Avatar (2009)

Nádhera. Všiml si někdo, že Pandořané mají jen 4prsty na ruce? Hehe,já až po třetím shlédnutí-holt tam bylo mnoho jiného k pozornosti, než počítat :D

Osm hrozných (2015)

Šíleně dlouhé a to žvanění mohli z poloviny ustřihnout, ale poslední půl hoďka stála za to utrpení :D Venku chcalo a chcalo-tak se to dalo :D

Plán hry (2007)

Mám Dwayna moc ráda a skousla jsem i zoubkovou vílu, ale tohle ne-dala jsem 18min a jdu od toho :(Kravina 100x omletá-hodnotit nebudu-své diváky jistě najde