Mé druhé já (2007)

No mám trochu smíšené pocity takové přání smrti naruby až na to že Charlesi Bronsonovi jsem více věřila,Judie je výborná herečka jenže tohle byl opravdu slabší příběh a ženy takhle vážně nejednají. No nakonec naučit se velkolepě střílet přes noc taky nestojí na zahození že ano :)

Mr. Bean (1990) (seriál)

Doporučuji jako universální lék na depresi :)))

Chceš mě, chci tě (2009)

Komedie tohohle typu co se zlobívá rádo se mívá většinou nezklamou protože jsou tak předvídatelné a proto hurááá do křesla a užívejte si :)

Single Man (2009)

Tak tohle Colin Firth zvládl skvěle a dokázal mě překvapit. Cítila jsem jeho bolest i slabost.Střihy na oči a ústa lidí jsou nádherné. Ten nejasný konec ovšem vše pokazil. Tohle přímo volalo o trochu naděje :(

Nezapomeň na mě (2010)

Moc se mi to líbilo a občas mě Brosnan v roli otce pěkně vytáčel a přiznám že to jak film skončil jsem absolutně neočekávala protože vše se blížilo klasickému americkému hapyendu. Šok mě zastihl nepřipravenou :(

Zvláštní dny (1995)

Velice zajímavý námět. Samotnou by mě zajímalo kolik z mých přátel by bylo ochotno za cizí prožitky platit? Já sama bych se klidně chtěla někdy ocitnout v jiné kůži jako ten muž bez nohou co najednou běhal po pláži, ale když si uvědomil skutečnost jeho výraz mi vyrazil dech.

Počátek (2010)

Zřejmě nesdílím nadšení většiny z vás a rozhodně jsem nebyla na větvi. Konec mě dorazil úplně a myslím že se nic nemá přehánět a snít ve snu je už vážně kravina :)