Ztracené město Z (2016)

Nebudu hodnotit, vydržela jsem jen 90 minut-pro mě nuda,nezáživné, nesympatická hlavní postava-jen Amazonka krásná-smrtící. To si ovšem můžu pustit dokument, že ano :) Zvlášť když jsem na wiki přečetla, že na poslední výpravě nebyl on, ani jeho společníci, včetně syna nalezeni ztratila jsem zájem docela. NĚCO mi tam prostě chybělo.

Hráči (2015) (seriál)

Vzdávám po třech dílech-jak mám ráda Dwayna, tak tohle mi nesedlo-nudné kecy a hra žádná :(

Rodinný film (2015)

Nebudu hodnotit-film se stopáží 90min, kde se půl hodiny děje hovno a mám pocit, že to ti mladí snad točili mobilem sorry, tak to mi nestojí za ten čas, že snad na konci něco zajímavého bude :( Naši fakt bohužel neumí točit filmy.

Matky na tahu (2016)

To jako fakt nemůžu najít jedinou inteligentní komedii, která je koukatelná? Musím se dívat na americké cool matky, které samozřejmě nakonec všechno vyřeší? Ble ble ble-kde jsou komedie typu -není co ztratit- s Timem Robinsnem? Už se netočí? Tuhle ptákovinu vypínám po 20minutách-pochybuji, že bych nerozflákala monitor

Mládí (2015)

Nebudu hodnotit, přestalo mě to zajímat po 40 minutách. Začala jsem cítit depku z těch všech těl v sauně a to jsem měla dojem, že se film jmenuje mládí. No zřejmě na umělecké filmy nemám žaludek. Krásné prostředí, ale na mě čišela z něj jen beznaděj a ztracené sny a znovu nalezené viny. Děkuji tohle fakt nemusím vidět celé.

Plán hry (2007)

Mám Dwayna moc ráda a skousla jsem i zoubkovou vílu, ale tohle ne-dala jsem 18min a jdu od toho :(Kravina 100x omletá-hodnotit nebudu-své diváky jistě najde

Komorník (2013)

Zklamání- po cca půl hodině nicnedění jsem šla dělat něco lepšího, než ztrácet čas

Ledová bouře (1997)

Mě to způsobilo tak akorát totální depku. Dost sem se nudila a pořád čekala co se teda konečně stane. Nekonečná nuda :(

Černočerná tma (2000)

No vzhledem k tomu, že prvních 10 minut filmu s kamerou, která se třese jako sulc a hovno jsem viděla to vzdávám. Ani nemusím chlastat, točila se mi hlava zadara

Čertova nevěsta (2011)

Mám dojem, že panu režiséroví už vážně hráblo. Připitomělý čert a praštěná asi 35letá tupá královna, hrající tu nejspíš sedmnáctku? Co to jako má být? Pro děti, nebo dementy fuj....žíši teď koukám, že jsem jí ještě ubrala v době natočení měla už 40. Došli nám princezny?????